Starsky & Hutch – wkrótce w sprzedaży

W środę 28 kwietnia do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafi pierwsza gra z serii Game 4U - Starsky & Hutch. Gra pojawi się w kioskach na dwa dni przed kinową premierą filmu Starsky & Hutach.

Oprócz premierowej, pełnej wersji gry w pakiecie Game 4U znajdzie się również dodatkowa płyta CD z ciekawymi materiałami oraz 48-stronicowe pismo zawierające recenzje wybranych pozycji, ciekawe zapowiedzi oraz informacje o światowym rynku gier komputerowych. Znajdą się w nim również specjalne kąciki tematyczne poświęcone grom komputerowym, filmom, tematyce science-fiction i fantasy. Game 4U to także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród - w pierwszym numerze do zdobycia będzie komputer, bilety do kina na kwietniową premierę filmu Starsky & Hutch, sprzęt firmy Logitech, gry komputerowe i inne niespodzianki. A wszystko to za 26,90 zł.

Bohaterowie kultowego, amerykańskiego serialu z lat '70 - Starsky & Hutch powracają w grze komputerowej aby pokonać każdego, kto dopuści się złamania prawa. Zasiądź za kierownicę supersamochodu o wdzięcznej nazwie 'Red Tomato'i ruszaj w pościg za bandytami. Szukając przestępców w całym 'Bay City' będziesz mógł wcielić się albo w Starsky’ego, który strzelać będzie do bandytów z siedzenia pasażera, albo siąść za kółkiem jako Hutch.

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - czy w grze pojawi się Harry Potter?
  • To są najlepsze smartbandy na 2023 rok! Dobra opaska sportowa to gwarantowane zadowolenie

Wersja demonstracyjna:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1791&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.starsky-and-hutch.com/