Startuje Heyah Cybersport 2006!

Rozpoczęły się zapisy do organizowanego przez Heyah, drugiego sezonu rozgrywek w najbardziej popularne gry ostatnich lat. Przygotujmy się na wielkie emocje i wielkie nagrody!

Poprzednim razem zawodnicy rywalizowali w: Counter-Strike 1.6, WarCraft III: Frozen Throne, oraz FIFA Football 2005. W wydarzeniu brali udział najlepsi gracze z całej Polski co sprawiło, że odniosło ono wielki sukces.

Pula pieniężna nagród wynosiła wtedy ponad 25 tysięcy złotych, do tego wartościowy sprzęt komputerowy, oraz liczne gadżety. Czy Heyah Cybersport 2006 zaoferuje tak samo wiele?

Organizatorzy obiecują, że walka będzie jeszcze bardziej emocjonująca i zaciekła niż poprzednim razem. Ma temu służyć szereg wprowadzonych zmian i usprawnień. Po pierwsze zmienione zostały gry. W tym roku będą to:

- Counter-Strike 1.6

- Warcraft III: The Frozen Throne

- StarCraft: Broodwar

- Quake IV

- Need For Speed Most Wanted

Każdy z tytułów znany jest wszystkim, którzy mieli kiedykolwiek styczność z grami komputerowymi. Każdy z nich oznacza również najlepszych graczy i finały na międzynarodowym poziomie.

Aby usprawnić rywalizację, wprowadzono podział na trzy tercje, w których znajdą się rozgrywki grupowe, faza playoff i finał offline. Zwycięzca tercji otrzymuje awans do Wielkiego Finału. W ten sposób z trzech tur wyłonionych zostanie trzech finalistów we wszystkich grach.

Oprócz tego, stworzono podział na klasy: amatorską, profesjonalną i tzw. open. Ma to wpłynąć na zrównoważenie poziomu graczy i sprawić, że każda potyczka będzie warta uwagi.

Chętnych do wzięcia udziału w zabawie zapraszamy na oficjalną stronę organizatorów.