Startuje Liga Geniuszy Zła

Wybieraliśmy już najfajnieszą dziewczynę, mega twardzieli, i stare zręcznościówki. Teraz przyszła pora na coś naprawdę hardkorowego. Wybieramy najgorsze, najpaskudniejsze, najokrutniejsze - jednym słowem ZŁE - postacie z gier. Wybór jest naprawdę beznadziejny. Wszyscy zgromadzeni tu bohaterowie wyspecjalizowali się w sianiu zniszczenia i chaosu. Który z nich jest największym geniuszem zła? Zdecydujcie sami!

W naszej plejadzie okrutników znajdziecie takie sławy jak przywódca braterstwa NOD - Kane, demoniczna Elexis Sinclair z Sina czy Mroczny Lord Sithów - Darth Malak. Na każdego z nich będziecie mogli oddać głos w czterech kategoriach. Będą nimi: wygląd, efektowność działania, poziom diabolizmu i stopień opętania.

Brzmi strasznie? I o to chodzi, bo nasi bohaterowie to prawdziwe potwory. Redakcja Gamestara najbardziej boi się Pana Grzałki, ale o tym staramy się głośno nie mówić.

W tym samym czasie dobiegła końca inna liga - Pełnoletnich Zręcznościówek. Poniżej przedstawiamy czołową trójkę.

Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajął legendarny Boulder Dash. Uzyskał zarówno najlepszą średnią jak i największą sumę punktów.

Na drugim miejscu znalazł się Arkanoid. Choć przez wielu był upatrywany jako faworyt, to jednak trochę do pierwszego miejsca zabrakło.

Najniższy stopień podium zajął, nie mniej znany od pierwszej dwójki, River Raid. Wysoka pozycja tej gry, nie powinna być dla nikogo specjalnym zaskoczeniem.

Dziwić może natomiast dopiero piętnasta pozycja kultowego Snake'a. Zaskoczyło nas to tym bardziej, że jest to przecież jedna z popularniejszych gier na telefony komórkowe. Jak widać nie pomogło jej to jednak w pokonaniu konkurencji.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z ostatecznymi wynikami Ligi Pełnoletnich Zręcznościówek i zachęcamy do głosowania w Lidze Geniuszy Zła. Dobrej Zabawy!