Startuje polska wersja językowa PESLeague!

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gry Pro Evolution Soccer 2015 w Polsce, ma zaszczyt poinformować fanów gry, że polska wersja PESLeague jest już online.

Gracze z naszego kraju mogli uczestniczyć w oficjalnych rozgrywkach ligowych Pro Evolution Soccer 2015 online i offline od samego początku ligi, czyli od premiery gry 13 listopada 2014. Teraz jednak sprawdzanie swoich postępów i zgłaszanie wyników będzie znacznie prostsze, ponieważ witrynahttps://www.pesleague.com została w pełni profesjonalnie spolonizowana (nasz język jest dostępny do wyboru z menu w prawym górnym rogu).

PESLeague (https://www.pesleague.com) to oficjalna strona wspierająca rywalizację graczy z całego świata w Pro Evolution Soccer na PS3 i PS4. Celem, który przyświecał twórcom witryny, było stworzenie platformy, dzięki której coroczne wyłanianie najlepszego gracza PES stanie się łatwiejsze.

Dzięki kooperacji PESLeague oraz CDP.pl polscy gracze będą mogli brać udział w szeregu wydarzeń i wygrywać w nich związane z popularną piłkarską serią nagrody. Warto brać udział w jak największej ich liczbie, bo wówczas szanse na zdobycie najlepszych fantów rosną!

Stronahttps://www.pesleague.com pełni też rolę agregatora – zbiera wszystkie wyniki zarejestrowanych graczy w trybach online Pro Evolution Soccer 2015 na PS3 i PS4 i przypisuje je do ich konta. Dzięki temu każdy fan może obserwować i analizować swoje wyniki, a także porównywać je z osiągnięciami innych graczy z całego świata.

Ponadto już wkrótce będziecie mogli zgłaszać na stronie wyniki lokalnych turniejów offline, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wspaniałych nagród i uczestnictwo w polskim finale offline. Dobry wynik w tym ostatnim będzie przepustką do PES 2015 World Final, który odbędzie się 6 czerwca w Berlinie, w dniu finału Ligi Mistrzów.

Jesteście zainteresowani, a nie macie jeszcze konta PESLeague? Nic prostszego – odwiedźcie ten link:https://www.pesleague.com/user/register/, podajcie kilka podstawowych danych o sobie, podłączcie swój login PlayStation Network i aktywujcie konto. Ponadto zachęcamy wszystkich fanów Pro Evolution Soccer 2015, organizatorów i uczestników turniejów offline do kontaktu z polskim adminem ligowym pod adresem: pesleague@cdp.pl.

Doskonała zabawa i zaciekła rywalizacja w PES 2015 stoi przed wami otworem. Powodzenia!

Osoby, które jeszcze nie zaczęły swojej przygody z Pro Evolution Soccer 2015 zapraszamy natomiast do sklepu cdp.pl, gdzie gra jest dostępna w ramach zimowej wyprzedaży w korzystnej cenie:https://cdp.pl/gry/pro-evolution-soccer-2015-d1-pud-ps3.html