Startuje polska wersja językowa PESLeague!

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gry Pro Evolution Soccer 2015 w Polsce, ma zaszczyt poinformować fanów gry, że polska wersja PESLeague jest już online.

Gracze z naszego kraju mogli uczestniczyć w oficjalnych rozgrywkach ligowych Pro Evolution Soccer 2015 online i offline od samego początku ligi, czyli od premiery gry 13 listopada 2014. Teraz jednak sprawdzanie swoich postępów i zgłaszanie wyników będzie znacznie prostsze, ponieważ witrynahttps://www.pesleague.com została w pełni profesjonalnie spolonizowana (nasz język jest dostępny do wyboru z menu w prawym górnym rogu).

PESLeague (https://www.pesleague.com) to oficjalna strona wspierająca rywalizację graczy z całego świata w Pro Evolution Soccer na PS3 i PS4. Celem, który przyświecał twórcom witryny, było stworzenie platformy, dzięki której coroczne wyłanianie najlepszego gracza PES stanie się łatwiejsze.

Startuje polska wersja językowa PESLeague!

Dzięki kooperacji PESLeague oraz CDP.pl polscy gracze będą mogli brać udział w szeregu wydarzeń i wygrywać w nich związane z popularną piłkarską serią nagrody. Warto brać udział w jak największej ich liczbie, bo wówczas szanse na zdobycie najlepszych fantów rosną!

Stronahttps://www.pesleague.com pełni też rolę agregatora – zbiera wszystkie wyniki zarejestrowanych graczy w trybach online Pro Evolution Soccer 2015 na PS3 i PS4 i przypisuje je do ich konta. Dzięki temu każdy fan może obserwować i analizować swoje wyniki, a także porównywać je z osiągnięciami innych graczy z całego świata.

Ponadto już wkrótce będziecie mogli zgłaszać na stronie wyniki lokalnych turniejów offline, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wspaniałych nagród i uczestnictwo w polskim finale offline. Dobry wynik w tym ostatnim będzie przepustką do PES 2015 World Final, który odbędzie się 6 czerwca w Berlinie, w dniu finału Ligi Mistrzów.

Jesteście zainteresowani, a nie macie jeszcze konta PESLeague? Nic prostszego – odwiedźcie ten link:https://www.pesleague.com/user/register/, podajcie kilka podstawowych danych o sobie, podłączcie swój login PlayStation Network i aktywujcie konto. Ponadto zachęcamy wszystkich fanów Pro Evolution Soccer 2015, organizatorów i uczestników turniejów offline do kontaktu z polskim adminem ligowym pod adresem: [email protected]

Doskonała zabawa i zaciekła rywalizacja w PES 2015 stoi przed wami otworem. Powodzenia!

Osoby, które jeszcze nie zaczęły swojej przygody z Pro Evolution Soccer 2015 zapraszamy natomiast do sklepu cdp.pl, gdzie gra jest dostępna w ramach zimowej wyprzedaży w korzystnej cenie:https://cdp.pl/gry/pro-evolution-soccer-2015-d1-pud-ps3.html