Startuje wielka wyprzedaż w Lidlu. Rabaty mogą sięgać -80%! [04.08.2022]

Czy to możliwe, aby kupić produkty z 80% rabatem w Lidlu? Sprawdź, co przygotowała dla nas sieć podczas sezonowej wyprzedaży - akcja ważna tylko 2 dni!

fot. PCWorld

Dla wielu z nas, Lidl jest miejscem codziennych zakupów spożywczych, ale i również przemysłowych. Poszerzająca się oferta artykułów RTV, AGD oraz elektroniki sprawia, że niemal każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Tymczasem, niemiecka sieć sklepów ogłasza wielką sezonową wyprzedaż w sklepach stacjonarnych. Pierwsza tura rusza już dziś 4 sierpnia - rabaty wyniosą aż do 50% od regularnej ceny produktu. To jednak nie wszystko - w sobotę, 6 sierpnia startuje drugi etap promocji na art. sezonowe. W tym dniu, obniżki będą sięgać 80%!

Pierwsza tura wielkiej wyprzedaży - 04.08

Startuje wielka wyprzedaż w Lidlu. Rabaty mogą sięgać -80%! [04.08.2022]

Na ten moment, wiele szczegółów jest owianych tajemnicą. Udało nam się ustalić, że dziś promocje obejmą kategorie takie jak:

  • meble
  • akcesoria ogrodowe
  • grille
  • akcesoria do grilla
  • artykuły plażowe
  • artykuły campingowe

Druga tura wielkiej wyprzedaży - 06.08

Startuje wielka wyprzedaż w Lidlu. Rabaty mogą sięgać -80%! [04.08.2022]

W przypadku sobotnich zniżek, rabat przyznawany jest na drugi zakupiony produkt. Lidl nie ujawnił konkretnych produktów, jednak możemy spodziewać się różnorodnych artykułów odzieżowych. Maksymalnie, możemy kupić 10 produktów na jednym paragonie.

Zobacz również:

Warto zapoznać się z aktualną ofertą Lidla, jednak dostępność produktów może różnić się w zależności od lokalizacji stacjonarnych sklepów. Szczegóły sezonowych obniżek znajdziesz pod tym, i pod tym linkiem.

Zajrzyj również do wpisu: Lidl: tania elektronika, która przyda Ci się na urlopie.