State of Play 2021 - wiemy kiedy odbędzie się pokaz gier na PS4 i PS5

Spragnieni nowych informacji na temat gier, które już niebawem trafią na PS4 i PS5? Jeśli tak, to mamy dla was dobre informacje, wiemy kiedy odbędzie się kolejny State of Play.

state of play sony ps5

Od wczoraj Sony zalewa nas informacji na temat przyszłości marki PlayStation. Wiemy już, że trwają prace nad nową generacją gogli PS VR, które będą dedykowane PS5. Dowiedzieliśmy się również, że już 1 marca wszyscy posiadacze konsol japońskiego producenta będą mogli za darmo odebrać grę Ratchet & Clank, a to wszystko w ramach akcji "zostań w domu". Niestety są też mniej przyjemne wieści, szef SIE (Sony Interactive Etertainment) - Jim Ryan, potwierdził, że Gran Turismo 7 zadebiutuje najwcześniej w 2022 roku.

Jak się okazuje, to nie koniec nowości, jakie szykuje dla nas Sony w najbliższych dniach. Właśnie się dowiedzieliśmy, że jeszcze w tym tygodniu odbędzie się duży pokaz gier, które zmierzają na konsole PS4 i PlayStation 5.

Zobacz również:

State of Play luty 2021 - kiedy, jak i gdzie oglądać

Długo wyczekiwane State of Play odbędzie się już jutro (25 lutego), o godzinie 23:00 czasu polskiego. Cała transmisja ma trwać nieco ponad 30 minut i w całości będzie poświęcona grom. Jak ujawnili już przedstawiciele Sony czekają na nas "szczegółowe informacje na temat 10 gier nadchodzących na PS4 i PS5, w tym zapowiedzi nowych tytułów oraz aktualizacje niektórych produkcji niezależnych i od zewnętrznych deweloperów , które ostatnio można było zobaczyć podczas czerwcowej prezentacji PS5".

Całe wydarzenie będziecie mogli obejrzeć na oficjalnych kanałach marki PlayStation w serwisach Twitch oraz YouTube.

Zobacz również: Outriders - wypróbuj grę People Can Fly za darmo. Demo już niebawem