Statystyka za friko

Firma Gate oferuje bezpłatny system analizy ruchu na stronach WWW.

Wrocławska firma Gate uruchomiła bezpłatny system statystyk serwisów WWW. Według zapewnień przedstawicieli firmy, MyStat nie jest kolejnym licznikiem odwiedzin, lecz profesjonalnym narzędziem do analizy informacji o ruchu na stronach WWW.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego użytkownik otrzymuje pocztą elektroniczną potwierdzenie rejestracji oraz dane niezbędne do aktywacji usługi. Po zarejestrowaniu serwisu ruch na wszystkich stronach witryny będzie już automatycznie analizowany. Tym samym osoba zarządzająca witryną otrzyma informacje o tym, jaka jest oglądalność poszczególnych stron oraz jak użytkownicy przechodzą pomiędzy nimi i ile na danej stronie spędzają czasu. System umożliwia ustawianie filtrów, czyli wykluczenie rejestracji wyświetleń ze wskazanych hostów (według nazw lub adresów IP).

Zobacz również:

  • Lidl: elektronarzędzia w niskich cenach - sprawdzamy ofertę [09.02.2023]

MyStat pozwala również poznać numer IP odwiedzającego internauty i dowiedzieć się kto znalazł daną stronę, łącznie z informacją, z jakich korzystał wyszukiwarek i jakie słowa w nich wpisywał. MyStat zrealizowano z wykorzystaniem technologii Java (JSP). Firma Gate oferuje usługi MyStat za darmo. W przygotowaniu jest bardziej rozbudowana komercyjna wersja systemu.

Więcej informacji:

www.mystat.pl

www.gate.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: