Steam Deck w rekordowo niskiej cenie! Taniej nie kupisz

Valve świętuje pierwsze urodziny Steam Decka i sprzedaje konsolę w doskonałej cenie. Jeśli planujesz zakup, teraz jest idealny moment.

Steam Deck (fot. Valve)

Od premiery Steam Decka minął już rok. Początkowo konsola była dość ciężko dostępna i obowiązywały zapisy oraz rezerwacje, jednak z czasem sytuacja się unormowała. W tej sposób konsola od Valve trafiła do regularnej sprzedaży.

Teraz, z okazji rocznicy obecności na rynku, producent postanowił zaproponować dla wszystkich chętnych świetną promocję. Warto zaznaczyć, że tego typu urządzenia mocno trzymają cenę i jest to nie lada okazja, aby zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zobacz również:

  • Nintendo Switch i Steam Deck z konkurencją w postaci ASUS ROG Ally? Raczej nie w tej cenie...

W ofercie znajdują się wszystkie warianty Steam Decka wraz ze wszystkimi dodatkami.

  • Steam Deck (zestaw 1) z 64 GB pamięci eMMC + Futerał - 1709,10 zł zamiast 1899 zł
  • Steam Deck (zestaw 2) z 256 GB pamięci NVMe SSD - Szybsza pamięć, Futerał, Ekskluzywny zestaw profilu Społeczności Steam - 2249,10 zł zamiast 2499 zł
  • Steam Deck (zestaw 3) z 512 GB pamięci NVMe SSD - Najszybsza pamięć, Wysokiej jakości antyrefleksyjne szkło trawione, Ekskluzywny futerał na Steam Decka, Ekskluzywny zestaw profilu Społeczności Steam, Ekskluzywny motyw wirtualnej klawiatury - 2789,10 zł zamiast 3099 zł

Przewidywana data dostawy każdego z wariantów to 2 do 4 tygodni. Więcej na temat samego urządzenia możecie przeczytać w naszym specjalnym artykule dotyczącym Steam Deck.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: