Steel Rats - nowa gra polskiego studia Tate Multimedia z datą premiery. To może być hit

Już 7 listopada będziemy mogli pograć w nową grę polskiego studia Tate Multimedia. Steel Rats to wyścigowa gra akcji utrzymana w retrofuturystycznej stylistyce. Tytuł trafi na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Jeszcze przed premierą zdobył kilka prestiżowych nagród i zapowiada się bardzo obiecująco.

Steel Rats

Tate Multimedia możemy kojarzyć za sprawą popularnej gry Kangurek KAO z 2010 roku. Nowa produkcja to umieszczona w retrofuturystycznym świecie wyścigowa gra akcji, w której wcielamy się w członka gangu motocyklowego Stalowych Szczurów. Mają oni za zadanie rozprawić się z robotami siejącymi postrach na mieście. Rozgrywka prowadzona w perspektywy 2,5D charakterem rozgrywki nawiązuje do popularnej serii Trials. Warto zwrócić uwagę na dopracowane lokacje i lekko komiksową grafikę.

Jeszcze przed oficjalnym debiutem Steel Rats doczekało się kilku ważnych wyróżnień, które sprawiają, że oczekujemy na tę grę z jeszcze większym zaciekawieniem. Produkt nagrodzono za najlepszą rozgrywkę na festiwalach Game Connection Awards i Pixel Heaven. Został również nominowany do nagrody dla najlepszej gry indie na Digital Dragons Indie Showcase.

Na Steel Rats można już składać zamówienia przedpremierowe w sklepie PlayStation Store. Dla chętnych przygotowano edycję Deluxe z redukcją ceny o 15 proc. (trzeba mieć abonament PS Plus). Dostaniemy w niej motyw na ekran główny konsoli, pięć awatarów oraz oryginalną ścieżkę dźwiękową. Tytuł wyceniono na 84 zł (w PS Plus 71,40 zł).