SteelSeries Arctis 7 - słuchawki idealne do PS5 w znakomitej promocji

W polskich sklepach pojawiła się ciekawa promocja dla wszystkich osób, które poszukują wysokiej jakości słuchawek, a w szczególności posiadaczy PlayStation 5.

SteelSeries Arctis 7 - słuchawki idealne do PS5 w znakomitej promocji

W polskich sklepach pojawiła się ciekawa promocja na bezprzewodowe słuchawki nauszne SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition). Model ten może się pochwalić nie tylko wysoką jakością dźwięku - ze wsparciem dla technologii dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X v2 i dwukierunkowym, autorskim mikrofonem ClearCast na czele, ale również znakomitym i komfortowym designem. Słuchawki Arctis 7 mogą się pochwalić wytrzymałą konstrukcją, na którą składa się m.in. amortyzowana opaska pałąka dopasowująca się do kształtu głowy. Dodatkowo możemy liczyć na poduszki AirWeave, które zostały wykonane z materiału używanego w odzieży dla sportowców. Zapewniają one odpowiednia cyrkulację powietrza i uczucie chłodu nawet przy najdłuższych gamingowych sesjach.

SteelSeries Arctis 7 są kompatybilne z wieloma urządzeniami, w tym z: PC, Mac, Nintendo Switch, PS4 a od niedawna również PlayStation 5.

Zobacz również:

  • Gdzie kupić PS5? Najniższe ceny i najlepsze oferty na PlayStation 5

Te wyjątkowe słuchawki możecie nabyć obecnie znacznie taniej w kilku polskich sklepach, m.in. w:

  • Media Expert: Słuchawki SteelSeries Arctis 7 (białe) – 559,99 zł
  • Electro: Słuchawki SteelSeries Arctis 7 (białe) – 559,99 zł
  • Avans: Słuchawki SteelSeries Arctis 7 (białe) – 559,99 zł

Zobacz również: Gry na PS5 - wszystkie premiery 2021 roku