SteelSeries UFC - słuchawki dla graczy

SteelSeries, znany z produktów dedykowanych graczom, wypuścił na rynek douszne słuchawki o nazwie UFC in-ear headset. Sprawdziliśmy czy warto się nimi zainteresować.

Słuchawki dostajemy w częściowo przeźroczystym pudełku, które zawiera nie tylko sprzęt, ale również trzy pary silikonowych nakładek (małe, średnie i duże), zamszowe etui (do transportu), a także naklejkę. Zwraca uwagę kolor - zwykle słuchawki są albo czarne, albo stalowo-szare. Tu jednak otrzymujemy "umiarkowaną" czerwień. Nie jest może szczyt kolorystycznej finezji, ale nie razi w oczy. Słuchawki UFC in-ear headset wyróżnia także fakt, że końcówki znajdują się na bokach. Kabel ma długość 1,2 metra i jest płaski, zakończony popularnym jackiem 3,5 mm.

SteelSeries UFC - słuchawki dla graczy

Steelseries UFC

Dzięki UFC usłyszmy dźwięk w rozpiętości 20 - 20000 Hz i trzeba przyznać, że oddaje on przestrzenność, jaka pojawia się w wielu grach, a takze oczywiście nagraniach audio. Do tego świetnie podbija basy i słychać je wyraźnie nawet w bitewnym zgiełku.

Zobacz również:

  • Jakie słuchawki do Xbox Series X w 2023 roku?
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 14, iPhone 13, MacBook Pro M1 [23.03.2023]

Sprzęt ten bardzo dobrze sprawuje się zarówno na otwartej przestrzeni jak i zamkniętych, ale też głośnych przestrzeniach. Jeśli chcecie słuchać muzyki czy grać na laptopie podczas jazdy pociągiem  - UFC in-ear headset  sprawdzą się wyśmienicie. Można polecić je także osobom preferującym rozgrywkę w trybie multiplayer, ponieważ na kablu zamontowano dość czuły mikrofon - dobrze zbiera on dźwięki z otoczenia.

SteelSeries UFC - słuchawki dla graczy

Steelseries UFC mikrofon

Cena słuchawek SteelSeries UFC wynosi ok. 130 PLN. Jeśli ktos chce mieć naprawdę dobrą jakość dźwięku podczas zabawy, powinien zastanowić się nad ich zakupem. Jeden minus, jaki można wymienić, to nieco krótki kabel - co odczuwa się zwłaszcza przy graniu na sprzęcie stacjonarnym. Jeśli jednak będziemy używać słuchawek do muzyki i podpinania do przenośnych playerów, są jak znalazł.

Specyfikacja techniczna
Słuchawki
Pasmo przenoszenia20 - 20000 Hz
Impendancja32 Ohm
Długość kabla1,2 metra
WejściaJack 3,5 mm
Mikrofon
Pasmo przenoszenia100 - 10000 Hz
Czułość-42 dB