Sterowanie bez kłopotu

Od września w ofercie firmy ProAUDIO-AVT dostępny jest system sterowania urządzeniami audiowizualnymi CREATOR PC-1000. Sprzęt ma przełamywać stereotyp dużej komplikacji technicznej związanej z aplikacją zintegrowanego systemu sterowania.

Panel sterujący systemu kontroli sprzetu audio-wideo CREATOR PC-1000

Panel sterujący systemu kontroli sprzetu audio-wideo CREATOR PC-1000

System CREATOR PC-1000 jest prosty i łatwy w obsłudze, dzięki czemu może być zainstalowany nawet przez mało doświadczoną osobę, pracującą z urządzeniami audiowizualnymi. Może być z wykorzystywany w systemach kina domowego oraz w mniejszych salach wykładowych, seminaryjnych i konferencyjnych.

Creator PC-1000 jest urządzeniem dostosowanym do współpracy z elektrycznie sterowanym ekranem projekcyjnym, projektorem (przez port RS), komputerem stacjonarnym z monitorem, notebookiem, wizualizerem, odtwarzaczem DVD lub magnetowidem (poprzez port podczerwieni). System umożliwia włączanie i wyłączanie poszczególnych urządzeń, przełączanie źródeł sygnału RGB i wideo, regulację głośności czy zarządzanie odtwarzaniem materiałów wizyjnych, analogicznie jak w przypadku sterowania sprzętem za pomocą przycisków i pilotów. Ponadto Creator PC-1000 udostępnia dwie makrofunkcje: "BEGIN" - załączenia wszystkich urządzeń i "OVER" - wyłączenia wszystkich urządzeń równocześnie.

System pozwala na sterowanie wyjściowym poziomem dźwięku wraz z dostępną funkcją pełnego wyciszenia. Status wszystkich podłączonych urządzeń wyświetlany jest na wbudowanym ekranie LCD. Sterownik dostosowany jest do możliwości wbudowania go w blat katedry, mównicy lub we wnękę ścienną

Cena urządzenia to 2030 zł.

Dystrybutor:

http://www.proaudio.pl


Zobacz również