Steve Ballmer: "Xbox to nie jest konsola do gier"

Prezes firmy Microsoft twierdzi, że Xbox 360 to coś znacznie więcej niż zwykła konsola do gier. Jego zdaniem, urządzenie świetnie sprawdza się jako rodzinne centrum rozrywki i miejsce, które łączy przyjaciół.

Steve Ballmer: "Xbox to nie jest konsola do gier. To rodzinne centrum rozrywki"

Polecamy:

Zobacz też:

Steve Ballmer udzielił niedawno wywiadu na temat Xbox 360 i kontrolera ruchu Microsoft Kinect. W programie USA Today powiedział on kilka naprawdę ciekawych rzeczy.

Xbox to nie jest konsola do gier. To rodzinne centrum rozrywki - mówi prezes Microsoft i wyjaśnia - Moja żona mówiła kiedyś "Nie, nie to zabawka dla facetów!", a teraz mówi: "Tak, chcę oglądać filmy. Zagrajmy w grę taneczną". Dzięki Kinectowi, konsola staje się przystępna dla wszystkich, kontrolujesz ją głosem i ruchem ciała.

Zobacz również:

  • Forza Horizon 5 - wszystko, co chciałbyś wiedzieć o grze [23.09.2021]
  • Xbox Series X w stylu Diablo 2 Resurrected wygląda obłędnie

Ballmer zwrócił uwagę, że przy Xbox 360 bawią się już nie tylko dzieciaki z joypadami w dłoniach. Z kontrolerem Microsoft Kinect, konsole stają się elementem domowych imprez i miejscem zabaw, które polubią dzieci i dorośli.

Czy pamiętacie, jak Steve Ballmer zachwycał się zegarkiem systemowym w reklamie Windows? Ciekawe czy Kinect okaże się równie przełomowy dla najnowszych technologii.