"Steve Jobs" - zobacz biografię założyciela Apple już dziś!

W ofercie platformy HBO GO już dziś pojawiła się niezwykle ciekawa pozycja.

Już dziś w ofercie HBO GO pojawiła się niezwykle ciekawa propozycja. Abonenci platformy mogą obejrzeć film biograficzny Steve Jobs, który opowie nam historię życia założyciela firmy Apple. Zobaczcie jego zwiastun poniżej:

Życie Steve'a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Film zabiera nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej.

W roli głównej w filmie wystąpił Michael Fassbender, znany m.in. z serii X-Men, Prometeusza oraz Bękartów wojny. Na ekranie towarzyszą mu Kate Winslet (Tytanic, Mare z Easttown, Zakochany bez pamięci), Seth Roden (Pineapple Express, Niedobrani, To już koniec), Jeff Daniels (Newsroom, Głupi i głupszy, Godless) oraz Katherine Waterston (Fantastyczne zwierzęta i jak je odnaleźć, Obcy: Przymierze). Reżyserii filmu podjął się znany w Hollywood Danny Boyle, w którego dorobku znajdziemy takie filmy jak 127 godzin, Trainspotting, czy Slumdog. Milioner z ulicy.

Zobacz również:

Steve Jobs

  • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
  • Reżyseria: Danny Boyle
  • Scenariusz: Aaron Sorkin
  • Gatunek: dramat, biograficzny
  • Obsada: Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen, Jeff Daniels, Katherine Waterston, Michael Stuhlbarg, Perla Haney-Jardine, Mackenzie Moss, Ripley Sobo
  • Data premiery: 30 października

Zobacz także: "Nie otwieraj oczu" - Netflix planuje kolejny film!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: