Steve Wozniak wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Steve Wozniak, współzałożyciel firmy Apple, wystąpi w ósmej serii amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami. O tytuł najlepszego tancerza będzie rywalizował między innymi z aktorką Denise Richards oraz z piosenkarkami - Belindą Carlisle i Lil'Kim.

W ósmej serii amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami (Dancing with the Stars) wystąpi Steve Wozniak, współzałożyciel firmy Apple. Zmagania trzynastu gwiazd rozpoczną się 9 marca i będą prezentowane przez stację telewizyjną ABC. Rywalizując o tytuł najlepszego tancerza Steve Wozniak zmierzy się między innymi z piosenkarkami Belindą Carlisle i Lil'Kim oraz z aktorką Denise Richards. Na jego drodze stanie także była gwiazda NFL Lawrence Taylor, medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Shawn Johnson i aktor Gilles Marini, który wystąpił w kinowej wersji "Seksu w wielkim mieście".

W polskiej edycji Tańca z Gwiazdami nie doczekaliśmy się jak dotąd przedstawicieli IT. Napiszcie w komentarzach jaką postać z tej branży najchętniej zobaczylibyście na parkiecie.