Still Life - przygoda dla odważnych!

Do planu wydawniczego Cenegi Poland trafiła nowa, mroczna gra przygodowa - "Still Life". Thriller studia Microids - twórców wielokrotnie nagradzanych gier "Syberia" i "Post Mortem" - pojawi się w sprzedaży w polskiej wersji językowej z napisami.

Victoria McPherson to niezwykle utalentowana, młoda agentka FBI, która prowadzi śledztwo w sprawie seryjnych zbrodni. W chwili obecnej zabitych zostało już pięć osób, a wciąż nie ma żadnych konkretnych podejrzanych - jedynie poszlaki. W dodatku przełożony Victorii wciąż patrzy jej na ręce i utrudnia prowadzenie śledztwa.

Aby oderwać się od codzienności, młoda pani detektyw postanawia odwiedzić swego ojca, mieszkającego na przedmieściach. Biorąc pod uwagę zbliżające się święta Bożego Narodzenia i rodzinną atmosferę, Victoria i jej ojciec wspominają dawne czasy i dziadka - również detektywa. Rozmowa naprowadza młodą śledczą na akta sprawy, która toczyła się 75 lat wcześniej w Europie, a była podejrzanie podobna do aktualnego dochodzenia prowadzonego przez Victorię w Chicago...

Na zachodzie "Still Life" pojawiło się w sklepach w kwietniu bieżącego roku - u nas ma pojawić się przed końcem roku. Bliższe szczegóły dotyczące polskiej premiery gry ujawnione zostaną wkrótce. Tymczasem zapraszamy do pobrania grywalnego dema "Still Life" z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Still Life Demo

Wymagania systemowe:

Procesor z zegarem 800 MHz

128 MB RAM

Karta graficzna 32 MB RAM Zgodna z DirectX

Windows 98/ME/2000/XP

DirectX 8.1

CD-ROM 24x

600 MB wolnego miejsca na dysku