Stolica w Internecie

STOLICA udostępniła serwis internetowy, umożliwiający zapoznanie się z ofertą firmy, a nawet zamówienie kuriera i przeprowadzenia kalkulacji kosztów przesyłki.

W Internecie pojawiła się serwis firmy kurierskiej Messenger Service STOLICA. Korzystając z witryny dostępnej pod adresem www.stolica.pl użytkownicy mogą dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższe przedstawicielstwo firmy, zamówić kuriera (czas przyjazdu do klienta będzie identyczny jak w przypadku zamówienia telefonicznego). Na stronach STOLICY znajduje się też przewodnik po oferowanych przez firmę usługach. Internauci mogą dokonać analizy kosztów wysłania standardowych przesyłek w zależności m.in. od wagi i trasy. Interesującą opcją jest możliwość "lokalizacji przesyłki". Użytkownicy podając numer uzyskany przy nadaniu listu przewozowego swojej przesyłki, mogą sprawdzić, o której godzinie, paczka opuściła magazyn i kiedy dotarła do odbiorcy.

Klientom STOLICY udostępniono możliwość instalacji programu "Mój kurier" działającego w środowisku Windows 9x i NT. Osoby posługujące się tą aplikacją będą mogły m.in. drukować i archiwizować listy przewozowe, a także tworzyć faktury pro forma. Internauci mogą też zaabonować dostępną w formie e-maila "Szybką Gazetkę Stolicy", poświęconą usługom spedycyjnym, kurierskim i transportowym.

Więcej informacji: www.stolica.pl


Zobacz również