Stories Untold - pełna wersja za darmo!

Epic Games Store prezentuje kolejną darmową grę. Tym razem jest to Stories Untold - eksperymentalna gra przygodowa oparta na narracji.

Stories Untold to gra przygodowa, w której zmierzysz się czterema krótkimi historiami, łączącymi w sobie cechy m.in. klasycznych przygodówek tekstowych oraz wskaż i kliknij (point and clock), które razem tworzą tajemniczą antologię. Gra jest opisywana jako „fantastyczny i fascynujący przykład interaktywnej historii opowiadanej obrazem” i od chwili premiery zdobywa uznanie krytyków z całego świata. Stories Untold łączy w sobie nostalgię lat 80-tych, innowacyjną oraz eksperymentalną rozgrywkę definiującą gatunek, a także napięcie psychologicznego horroru, aby zaoferować „jedną z najbardziej fascynujących i unikatowych opowieści, które można zgłębić w tym roku”.

Stories Untold w skrócie:

  • cztery unikatowe historie z własną oprawą, rozgrywką i mechaniką.
  • rozgrywaj niesamowite przygody tekstowe, przetwarzaj transmisje radiowe i prowadź eksperymenty na przedziwnych artefaktach.
  • piękna retro-estetyka przywołuje wspomnienia lub daje wgląd w stare czasy.
  • wzniosła ścieżka dźwiękowa z gatunku synthwave horror, inspirowana albumami muzycznymi z lat 80-tych.
  • osiągnięcia do odblokowania i tajemnicze opowieści do odkrycia.
  • skakanie po gatunkach: od psychologicznego horroru po pełne napięcia tajemnice i przerażające science fiction. Stories Untold to w skrócie „4 historie, 1 koszmar”.

Grę stworzoną przez No Code może dodać do swojej biblioteki każdy, kto ma konto w Epic Games Store. Jeśli ktoś nie ma - można w każdej chwili założyć bez żadnych opłat. Darmowa gra znajduje się w sklepie - można ją zobaczyć na tej stronie.

Zobacz również:

  • Epic Games Store udostępnia dwie darmowe gry