Strach ma wielkie oczy!

Dziś premiera gry Suma Wszystkich Strachów opartej na motywach powieści Toma Clancy’ego.

Bestsellery Toma Clancy już od wielu lat cieszą się wielką popularnością wśród reżyserów filmowych i autorów gier komputerowych. Suma Wszystkich Strachów zanim trafiła na PC, zrobiła niemałą furorę w zachodnich kinach.

W grze przejmujemy kontrolę nad 3-osobowym antyterrorystycznym odziałem FBI, który musi zapobiec największemu niebezpieczeństwu, jakie kiedykolwiek zagrażało światu - globalnej wojnie nuklearnej. Naszą drużynę prowadzimy przez 11 niebezpiecznych misji - od Zachodniej Wirginii i Bliski Wschód po Południową Afrykę. Suma Wszystkich Strachów oparta jest na ulepszonym silniku graficznym Ghost Recon, a w trybie multiplayer jednocześnie grać może 36 graczy.

Polscy gracze będą mieli przyjemność zagrać w poprawioną wersję gry gdyż jej Polska edycja będzie posiadała zaimplementowany patch 1.1.1.0. To jednak nie wszystkie niespodzianki jakie przygotowała firma Playt IT, która lokalizację gry umieściła na oddzielnym krążku (co pozwoli graczom na wybór preferowanej wersji językowej). Całość wraz kartą pomocy gracza oraz pudełkiem DVD kosztuje 129,99 zł.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Pentium II 450

128 MB RAM

1 GB HDD

16 MB karta graficzna