Stranger Things 4 - zobacz nowy zwiastun!

Netflix opublikował krótki teaser czwartego sezonu Stranger Things. Są też niestety złe wiadomości...

Netflix zamieścił na Youtube krótki, trzydziestosekundowy teaser czwartego sezonu Stranger Things! Możecie zobaczyć go poniżej:

Najważniejszą informacją dla fanów z pewnością jest ta, że na kolejne odcinki przygód ekipy z Hawkins przyjdzie nam poczekać co najmniej do 2022 roku. Tego, kiedy dokładnie to się stanie, wciąż nie wiemy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę daty premier poprzednich sezonów: 15 lipca, 27 października oraz 4 lipca, możemy dość pesymistycznie zakładać, że czwarty sezon także pojawi się w drugiej połowie przyszłego roku. Mamy jednak nadzieję, że Netflix zaskoczy nas pozytywnie i udostępni czwarty sezon Stranger Things wcześniej.

Większość materiału składa się z kadrów, które fani serialu doskonale znają z poprzednich sezonów. Nie zabrakło jednak kilku ujęć z nadchodzących odcinków. Nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się z nich wiele, jednak mamy okazję po raz pierwszy zobaczyć Jedenastkę:

Stranger Things 4 - zobacz nowy zwiastun!

Źródło: Netflix

oraz Hoppera:

Stranger Things 4 - zobacz nowy zwiastun!

Źródło: Netflix

Inne ujęcia z czwartego sezonu pokazują nam Nancy, Max, Robin, Steve'a, Dustina oraz Lucasa w dość mrocznym wnętrzu. Czy może być to dom, w którym prawdopodobnie kręcono sceny ostatniego odcinka sezonu? Możemy się tego jedynie domyślać.

Zobacz również:

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak tylko wyczekiwać na kolejne oficjalne informacje ze strony Netflixa. W międzyczasie zachęcamy was do zapoznania się z naszym artykułem, w którym zbieramy wszystkie informacje dotyczące czwartego sezonu Stranger Things.