Strategia po grecku

Zeus - następca Caesara i Pharaoh.

Impressions Games, drugi najbardziej zasłużony (obok Maxis) twórca strategii ekonomicznych po trzech częściach znakomitego Caesara oraz równie dobrym Pharaoh, zaprasza nas do starożytnej Grecji.

Władcy starożytnego Rzymu, faraonowie Egiptu, dzięki nadchodzącej grze pt. Zeus, wcielą się w rolę ambitnego, pragnącego przejąć władzę nad całym krajem Greka. Wiodąca do sukcesu droga nie jest jednak łatwa, twórcy podzielili grę na wiele rozbudowanych misji o zróżnicowanym stopniu trudności. W każdej z nich będziemy musieli doprowadzić wybrane miasto do odpowiedniego poziomu rozwoju cywilizacyjnego. Oprócz rozbudowy miejskiej infrastruktury, do naszych kompetencji należeć będzie prowadzenie wymiany handlowej z innymi osadami ludzkimi, inicjowanie akcji militarnych oraz prowadzenie działań dyplomatycznych.

Dystrybucją gry Zeus na polskim rynku zajmie się firma Play-It, która zapowiada pełną lokalizację tego tytułu. Gotowy produkt pojawi się w sprzedaży pod koniec 2000 r., a jego cena detaliczna wyniesie prawdopodobnie 159 zł.

Więcej informacji oraz zrzuty ekranowe pochodzące z gry można znaleźć pod adresem: zeus.impressionsgames.com/.


Zobacz również