Streamerka straciła emotikony, bo te epatowały erotyzmem

Twitch w ostatnim czasie podejmuje wiele różnych decyzji. Część z nich spotyka się z niezrozumieniem ze strony użytkowników. Co takiego zrobiła KaraCorvus, że jej emotikony zostały usunięte?

fot. YouTube/KaraCorvus

W ostatnim czasie dowiadujemy się sporo na temat różnych decyzji podejmowanych przez platformę Twitch. Niedawno informowaliśmy o zbanowaniu konta Indiefoxx, czyli jednej z najpopularniejszych "basenowych" streamerek. Teraz pojawiają się informacje o usunięciu przez Twitcha emotikonek KaryCorvus, użytkowniczki, która na swoim koncie zebrała ponad 180 tysięcy obserwujących.

Cała sytuacja być może nie odbiłaby się tak szerokim echem, gdyby nie powód skasowania ikon. Jako podstawę Twitch wskazał:

Niedozwolone treści - obrazy przedstawiające treści erotyczne lub nagość, np. emotikony w stylu "Gaz", które zawierają torsy lub płyny ustrojowe o charakterze seksualnym

KaraCorvus umieściła na Twitterze fragment maila, którego otrzymała od platformy ze wskazaniem powodu usunięcia emotikon.

Zobacz również:

  • Far Cry 6 - pokaz rozgrywki już dziś. Sprawdź, gdzie i jak oglądać
  • Indiefoxx - konto "basenowej" streamerki usunięte z kolejnej platformy

Wychodzi na to, że półnagie streamerki w basenie są mniej nacechowane erotycznie od szarego ptaszka kręcącego kuprem. Przynajmniej według Twitcha.

Zobacz także: PES 2022 - premiera, gameplay, rozgrywka. Sprawdź, co wiemy