Strefy Motorola zostaną otwarte w Polsce - promocje na otwarcie!

Już 12 kwietnia 2019 roku w Galerii Krakowskiej oraz 15 kwietnia w Silesia City Center Katowice Motorola otworzy pierwsze w Polsce i zarazem w Europie Strefy Motorola, w których będzie można zapoznać się z najnowszymi smartfonami oraz akcesoriami marki, a także dokonać zakupu. Dotychczas Strefy Motorola powstały w Brazylii i Indiach. Z okazji otwarcia Stref na klientów czekają atrakcyjne oferty akcesoriów.

Zlokalizowanie Stref Motorola na Śląsku oraz w Małopolsce nie jest przypadkowym wyborem. To regiony o dużej dynamice rozwoju.

„Strefa Motorola to miejsce, w którym można skorzystać z porad fachowego personelu, wybrać i kupić idealnie pasujący do swoich potrzeb smartfon Motorola. Dodatkowo ofertę Stref wzbogacamy o akcesoria sygnowane logo Motorola. Jesteśmy pierwszym krajem w Europie, w którym otwieramy Strefy Motorola. To dowód na to, że Polacy zaufali naszej firmie i coraz częściej wybierają smartfony Motorola.” – powiedział Kuba Pancewicz, General Manager Poland &SEE w Motorola Mobility.

Strefy Motorola zostaną otwarte w Polsce -  promocje na otwarcie!

W ofercie Stref Motorola poza smartfonami znajdą się także akcesoria, takie jak słuchawki, elektroniczne nianie, przenośne multimedia, ochronne szkła oraz etui.W dniach otwarcia poza atrakcyjnymi cenami akcesoriów, odbędą się także konkursy dla wszystkich odwiedzających centra handlowe, w którym do wygrania będzie najnowszy smartfon motorola moto g7 plus.

Promocje na otwarcie:

  • Słuchawki Motorola Pulse Escape – 99 zł (Sugerowana cena detaliczna 159 zł)
  • Słuchawki Motorola Pulse Max–49 zł (Sugerowana cena detaliczna 99 zł)
  • Motorola MBP 67 Connect – Niania elektroniczna – 199 zł (Sugerowana cena detaliczna 399 zł)
  • Głośnik Motorola Boost 210 - 69/79 zł (Sugerowana cena detaliczna99 zł)

Do każdego zakupionego smartfonu słuchawki Motorola gratis