Strona Partii Wolności Geerta Wildersa zablokowana. Dla Polski

Strona Partii Wolności Geerta Wildersa zablokowana. Niestety nie całkowicie, ale tylko dla osób chcących się z nią połączyć spoza Holandii, w tym z Polski.

Strona Partii Wolności Geerta Wildersa zablokowana

W poniedziałek w TVN w programie Szymona Majewskiego widzowie zostali zachęceni do przeprowadzenia ataku DDoS (ang. Distributed Denial) na stronę Partii Wolności Geerta Wildersa, która wręcz kipi nienawiścią do wszystkich imigrantów, szczególnie tych z Polski.

Okazało się, że propozycja Majewskiego spotkała się z dużym odzewem internautów, którzy faktycznie zablokowali stronę http://meldpuntmiddenenoosteuropeanen.nl/

Najprawdopodobniej w odpowiedzi na te właśnie działania skrajnie prawicowa partia z Holandii postanowiła zabezpieczyć się przed nimi na przyszłość. W związku z tym zablokowała dostęp do swojej strony mieszkańcom innych krajów, w tym Polski. Obecnie próbując na nią wejść wyświetlony nam więc zostanie napis: "You don't have permission to access / on this server".

Ta strona to niewypał

Warto dodać, że portal Partii Wolności nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Okazało się bowiem, że zdecydowana większość korzystających z niego osób nie skarży się na imigrantów, ale na jego twórców.