Stronghold Crusader Extreme w produkcji

Firma FireFly Studios zapowiedziała właśnie, że zamierza mocno odświeżyć swój flagowy tytuł. Narzędziem projektu ma być produkcja i wydanie gry Stronghold Crusader Extreme.

Niestety Stronghold Crusader Extreme nie będzie drugą częścią gry Twierdza. Wiadomo, że gra ma być jedynie ulepszeniem samodzielnego dodatku wydanego w 2002 roku.

Stronghold Crusader Extreme w produkcji

Stronghold Crusader Extreme zaoferuje ponad 10 tysięcy bitew, nowe jednostki oraz budynki. Nie zabraknie również odświeżonej kampanii dla najbardziej zaawansowanych graczy.

Jak zapewniają przedstawiciele FireFly Studios, nowi fani będą mieli możliwość swobodnego zapoznania się z grą i uruchomienia tytułu w wersji znanej nam z roku 2002.

Przypomnijmy, że Stronghold Crusader to samodzielny dodatek do gry Stronhold. Został on napisany przez FireFly Studios, a wydany przez firmę Take-Two Interactive. Z uwagi na bardzo dobrą jakość i wiele ciekawych rozwiązań gra została dobrze przyjęta na rynku rozrywki elektronicznej.

Czy podobnie będzie z Stronghold Crusader Extreme? Przekonamy się już niebawem, bowiem premiera gry przewidziana jest na wiosnę 2008 roku.