Stronghold Crusader Extreme w produkcji

Firma FireFly Studios zapowiedziała właśnie, że zamierza mocno odświeżyć swój flagowy tytuł. Narzędziem projektu ma być produkcja i wydanie gry Stronghold Crusader Extreme.

Niestety Stronghold Crusader Extreme nie będzie drugą częścią gry Twierdza. Wiadomo, że gra ma być jedynie ulepszeniem samodzielnego dodatku wydanego w 2002 roku.

Stronghold Crusader Extreme w produkcji

Stronghold Crusader Extreme zaoferuje ponad 10 tysięcy bitew, nowe jednostki oraz budynki. Nie zabraknie również odświeżonej kampanii dla najbardziej zaawansowanych graczy.

Zobacz również:

  • Nie tylko Call of Duty. Najlepsze gry o II wojnie światowej
  • Total War: Warhammer 3 – zobacz zwiastun fabularny

Jak zapewniają przedstawiciele FireFly Studios, nowi fani będą mieli możliwość swobodnego zapoznania się z grą i uruchomienia tytułu w wersji znanej nam z roku 2002.

Przypomnijmy, że Stronghold Crusader to samodzielny dodatek do gry Stronhold. Został on napisany przez FireFly Studios, a wydany przez firmę Take-Two Interactive. Z uwagi na bardzo dobrą jakość i wiele ciekawych rozwiązań gra została dobrze przyjęta na rynku rozrywki elektronicznej.

Czy podobnie będzie z Stronghold Crusader Extreme? Przekonamy się już niebawem, bowiem premiera gry przewidziana jest na wiosnę 2008 roku.