Strzeż się! Nadchodzi czas korsarzy!

Do sklepów na terenie całego kraju trafiła dziś długo oczekiwana gra strategiczno-handlowa studia Ascaron pt. - Port Royale 2.

Akcja gry rozgrywa się w XVII wieku, w okolicach Karaibów, gdzie jak wiadomo piratom żyło się najlepiej. Dostępnych jest ponad 60 miast, dzięki którym można budować swoje imperium handlowe. Jest opcja zaangażowania się w takie przedsięwzięcia jak odkrywanie lub zagospodarowywanie Nowego Świata.

Ponieważ tamte czasy nie były "dobrymi spokojnymi czasami" dla floty kupieckiej, konieczne stanie się eskortowanie naszego towaru do punktu docelowego - inaczej wpadnie on w obce ręce. Miasta mogą być unowocześniane przez specjalne budynki, co owocuje zwiększeniem się handlu. Należy też pamiętać o aspekcie militarnym, bo w każdej chwili nasze inwestycje wpadną w ręce wroga. Jeżeli jakiś pirat będzie wyjątkowo bezczelny i zasłuży sobie na gniew gracza, można zapolować na słynnego zbója, a nagroda za jego głowę trafi do naszej kasy.

W grze dostępne są misje o charakterze kupieckim, militarnym lub dyplomatycznym, które na pewno sprawią, że ekonomia nie znudzi nas przed komputerem. Wszystko dostępne jest w ładnej oprawie graficznej 3D.

Gra została wydana w polskiej, kinowej wersji językowej i dostępna jest cenie 89,90 złotych. Demo gry w wersji polskiej można pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Port Royale 2 Demo PL