Strzeżcie się, mikroby

Computer Associates International oferuje wszystkim użytkownikom indywidualnym darmowe oprogramowanie antywirusowe wzbogacone o funkcję uaktualniania przez Internet.

Firma Computer Associates, znany specjalista od systemów antywirusowych, ogłosiła, iż udostępnia bezpłatnie najnowszą wersję oprogramowania InoculateIT Personal Edition. Jest to już 5 wersja systemu przeznaczonego do wykrywania wirusów. Jak zapewnia producent, program korzysta z zaawansowanej technologii wykrywania mikrobów. Za jago pomocą można pozbyć się zarówno konwencjonalnych mikrobów, jak i ukrywających się w sektorach startowych dysków czy makrodefinicjach.

InoculateIT ma pełne wsparcie systemów Windows w wersjach innych niż angielska oraz "rozumie" format plików pakietu Office 2000. Producent umożliwia także darmowe uaktualnienie bazy wirusów ze swojej strony WWW, aby użytkownik miał pewność, iż jest zabezpieczony także przed najnowszymi jego wersjami. InoculateIT Personal Edition 5.0 działa na platformach Windows 95, 98 oraz NT Workstation 4.0. Oprogramowanie to można pobrać ze strony antivirus.cai.com

Więcej informacji: www.antywirus.cai.com