Studio Paramount zapowiada serial w świecie "Halo"!

Fani Master Chiefa mogą już odliczać dni do The Game Awards 2021!

Fot. Paramount

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy otrzymać pierwszy pełnoprawny zwiastun nadchodzącej produkcji platformy Paramouint+. Mowa oczywiście o serialowej adaptacji serii popularnych gier z cyklu Halo. Warto przy okazji wspomnieć, że najnowszy tytuł z tego cyklu, czyli Halo: Infinite zostanie udostępniony wszystkim graczom już dzisiaj o godzinie 19 lokalnego czasu polskiego. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się na jej zakupem, to lektura naszej recenzji Halo: Infinite z pewnością pomoże wam w podjęciu decyzji.

Wróćmy jednak do serialu osadzonego w tym świecie, który tworzony jest przez studio Paramount. Producenci opublikowali bowiem niedawno krótki teaser, który możecie zobaczyć poniżej:

Zapowiada on bowiem pierwszy pełnoprawny zwiastun tej produkcji. Kiedy będziemy mogli go obejrzeć? Jego premiera odbędzie się już w ten czwartek podczas gali The Game Awards 2021. Z tego artykułu dowiecie się, czego spodziewać się po najważniejszym wydarzeniu roku w świecie gier.

Zobacz również:

  • Halo - jak oglądać serial w Polsce?
  • Miłość, seks i pandemia - premiera 3 odcinka serialu już dziś. Sprawdź, gdzie oglądać

Co wiemy o samym serialu? Fabuła przeniesie nas do XXVI wieku i opowie o konflikcie pomiędzy ludźmi oraz teokratyczną koalicją obcych ras. W obsadzie serialu znaleźli się Pablo Schreiber (Orange is new black, Amerykańscy bogowie), który zagra Master Chiefa. Ponownie usłyszymy także znaną z serii gier Halo jako głos Cortany Jen Taylor. Na naszych ekranach pojawią się także Natasha McElhone (Californication, Ronin, Truman Show), Bokeem Woodbine (Fargo, Spider-Man: Homecoming) oraz Charlie Murphy (Peaky Blinders, Osada).

Premiera serialu planowana jest na 2022 rok. Dostępny będzie na platformie Paramount+.

Zobacz także: "Operation Fortune": Guy Ritchie zapowiada najnowszy film. W obsadzie Jason Statham!