Stwórz własne imperium!

Cenega Poland ustaliła ostateczną datę premiery "Imperial Glory" - osadzonej w realiach XIX w., nowej strategii twórców znakomitego "Commandosa". Gra trafi do sklepów już niebawem, bo 6 lipca 2005 roku.

Screenshot  z gry Imperial Glory

Screenshot z gry Imperial Glory

"Imperial Glory" to zaawansowana gra strategiczna, przygotowywana przez specjalistów ze studia Pyro, odpowiedzialnych między innymi za stworzenie bestsellerowej serii "Commandos". W ich nowej produkcji będziemy kierować, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i strategicznym jedną z pięciu potęg XIX-wiecznej Europy.

Screenshot  z gry Imperial Glory

Screenshot z gry Imperial Glory

Stając na czele armii Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Prus lub Austro-Węgier będziemy toczyć walki, zarówno na morzu, jak i lądzie. Podczas rozgrywki będziemy zarządzać surowcami i decydować o kierunkach w jakich ma się rozwijać technologia w naszym mocarstwie. Walcząc o panowanie w Europie będziemy mogli także stosować rozmaite zabiegi dyplomatyczne. Gra, która pozwoli nam wziąć udział w walkach o panowanie w XIX-wiecznej Europie wydana zostanie na płycie DVD w cenie 99,90 złotych.

Screenshot  z gry Imperial Glory

Screenshot z gry Imperial Glory

Wśród naszych zasobów znajdziecie recenzję gry, w której jeden z naszych redaktorów ocenia grę niezbyt przychylnie. Na naszym serwerze FTP dostępne jest również grywalne demo gry, które nie tylko cieszy się dużą popularnością, ale jest także wysoko oceniane. Za nim więc zdecydujecie się na zakup gry, polecam przeczytanie recenzji i przetestowanie dema.

Demo:

Imperial Glory Demo

Recenzja:

Imperial Glory - Tandeta: Total War


Zobacz również