Stworzeni dla Siebie - test na miłość

Serwisy matrymonialne to nie tylko szybkie randki i przelotne znajomości. Polska strona Stworzeni dla Siebie kojarzy pary o jak najwyższej zgodności w "teście na miłość".

Stworzeni dla Siebie to niewielki, ale ciekawy serwis dla osób poszukujących trwałego związku. Jego główna zaleta to świetny test osobowości, który pomoże ci znaleźć prawdziwą miłość.

Stworzeni dla Siebie to niewielki, ale ciekawy serwis dla osób poszukujących trwałego związku. Jego główna zaleta to świetny test osobowości, który pomoże ci znaleźć prawdziwą miłość.

Psycholog Dorota Jasielska opracowała autorski test osobowości, którego bezpośrednim celem jest kojarzenie par dobranych osób. Test jest łatwy i zrozumiały - poza sprawdzeniem się w ośmiu aspektach ważnych dla zbudowania związku (m.in. emocjonalność, potrzeba bliskości i relacje z ludźmi), użytkownik odpowiada także na pytania o zainteresowania, ulubiony gatunek muzyki czy uprawiany sport. W ten sposób możliwe jest wyszukanie osób, z którymi coś nas łączy. Oczywiście pod warunkiem, że poważnie potraktujemy tę ankietę, której wypełnienie trwa około 30 minut.

Pewną wadą Stworzonych dla Siebie jest na razie niewiele propozycji osób dopasowanych do naszego profilu. W naszych testach było to 5-7 użytkowników, w dodatku najczęściej bez zdjęć i kompletnego profilu. Z drugiej strony, jest to najmłodszy serwis matrymonialny w Polsce (zatem w trakcie rozwoju) i, co ważne, dostępny bezpłatnie. Jego twórcami są ojcowie sukcesu portalu Sympatia.pl.

Na razie witryna pozwala na rozbudowanie swojego profilu, dodawanie zdjęć, a także wysyłanie i odbieranie wiadomości. Daje się jednak odczuć brak podstawowych funkcji dostępnych w konkurencyjnych serwisach, takich jak wyszukiwarka osób z okolicy lub o podobnych zainteresowaniach (z pominięciem wyników testu), czat i komentowanie zdjęć.

WERDYKT PC WORLDA: 6,4/10

Plusy:

- ciekawy i przemyślany test osobowości

- przyjazny interfejs użytkownika

Minusy:

- niewiele "dobranych" osób

- brak pewnych funkcji dostępnych u konkurencji