Styczniowe wyprzedaże elektroniki - sprawdź najciekawsze promocje

Styczeń to miesiąc poświątecznych wyprzedaży i rabatów. W tym czasie w sklepach z elektroniką pojawia się wiele ciekawych promocji na wybrane produkty. To dobry moment na zakup nowego telewizora, laptopa, telefonu czy sprzętu AGD. Przeglądamy najciekawsze oferty.


Wciąż zwlekasz z zakupem nowego telefonu czy telewizora? Noworoczne wyprzedaże to dobra okazja, aby zaoszczędzić przy zakupie wybranego sprzętu. Sklepy z elektroniką oferują w tym czasie wiele rabatów i promocji, którym warto się przyjrzeć. Niektóre z nich trwają jeszcze tylko przez kilka dni. Zobaczcie, w jakich sklepach zrobimy tańsze zakupy i na co warto zwrócić uwagę.

Styczniowe promocje w Media Markt

W Media Markt, do 27 stycznia trwają Zimowe Akcje Domowe, czyli promocje na wybrane sprzęty domowe. W niższych cenach znajdziemy m.in. telewizory, telefony, laptopy, drukarki czy smartwatche. Oprócz tego, przecenionych zostało wiele sprzętów AGD. Wśród najciekawszych ofert znajdziemy:

Zobacz pełną ofertę rabatów w Media Markt

Styczniowe promocje w Media Expert

Wielka Wyprzedaż! to akcja promocyjna w Media Expert. Wśród promocyjnych ofert każdy znajdzie coś dla siebie. Na wyprzedaży znalazły się liczne produkty RTV i AGD oraz różnego rodzaju gadżety i akcesoria elektroniczne. Akcja trwa do 25 stycznia. W niższej cenie znalazły się:

Zobacz pełną ofertę rabatów Media Expert

Zobacz również:

  • Samsung szaleje i przecenia Galaxy S23 Ultra oraz Galaxy A54 5G [01.04.2023]
  • Sprawdź najlepsze darmowe oraz przecenione aplikacje na smartfony z Androidem [01.04.2023]

Styczniowe promocje w RTVEuroAGD

W RTVEuroAGD do 18 stycznia trwa Internetowa Wyprzedaż, w ramach której wybrane produkty można kupić w o wiele niższych cenach i w ratach 50x0%. Wśród najciekawszych propozycji znajdziemy:

Zobacz pełną ofertę rabatów w RTVEuroAGD

Styczniowe promocje w Neonet

W Neonet również pojawił się ogromny wybór produktów w promocji - do 20 stycznia trwa Wielki Finał Wprzedaży z rabatami na telewizory, telefony, laptopy oraz sprzęty AGD. Produkty, które dostępne są w ramach styczniowej wyprzedaży, to m.in.:

Zobacz pełną ofertę rabatów w Neonet

Styczniowe promocje w Ole!Ole!

Tylko do 18 stycznia w Ole!Ole! trwa Mega Wyprzedaż. Wśród przecenionych sprzętów elektronicznych pojawiły się:

Zobacz pełną ofertę rabatów w Ole!Ole!

Sprawdźcie również: Promocje i kody rabatowe w sklepach z elektroniką - styczeń 2021