Stylus Photo R1800 - szybki wydruk w formacie A3+

Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę atramentową Stylus Photo R1800, przeznaczoną do drukowania zdjęć formatu A3+. Urządzenie znajdzie się w sklepach w kwietniu.

Model Stylus Photo R1800 firmy Epson drukuje z maksymalną rozdzielczością 5670 x 1440 dpi, zarówno na papierze w arkuszach, jak i w rolce, na papierach Velvet Fine Art lub Water Color. Urządzenie nie wymaga zmiany kaset przy przejściu z papieru matowego na błyszczący i odwrotnie. W drukarce Epson Stylus Photo R1800 zastosowano osiem atramentów pigmentowych. Epson Gloss Optimizer gwarantuje zrównoważony połysk całej powierzchni obrazu, a atrybuty Matte i Photo Black zapewniają optymalne wyniki na nośnikach błyszczących i matowych. Gloss Optimizer jest nakładany tylko na te części papieru, które nie są pokryte atramentem.

Epson Stylus Photo R1800

Epson Stylus Photo R1800

A oto niektóre cechy modelu Stylus Photo R1800:

- osiem atramentów pigmentowych Eight Epson UltraChrome Hi-Gloss (Cyan, Magenta, Yellow, Red, Blue, Photo Black, Matte Black, Gloss Optimizer);

- maksymalna rozdzielczość druku: 5760 x 1440 dpi (zoptymalizowana);

- krople o objętości do 1,5 pl;

- Epson Gloss Optimizer do wykańczania błyszczących powierzchni;

- głowica drukująca Micro ze 180 dyszami na każdy atrament;

- drukowanie na papierze w arkuszach i w rolce;

- drukowanie na dyskach CD i DVD;

- interfejsy USB 2.0 oraz IEEE 1394 (FireWire);

- dołączone oprogramowanie: Epson Creativity Suite: Epson Print CD, Epson RAW Print, Epson Easy Photo Print, Epson File Manager, Epson Darkroom Print.

Drukarka trafi do sklepów w kwietniu 2005 roku i będzie kosztować 2549 złotych brutto.

Więcej informacji: Epson


Zobacz również