Subiekt GT

Nawet małe firmy muszą dziś korzystać z efektywnych narzędzi do zarządzania lub ryzykują utratą pozycji na rynku.

Nawet małe firmy muszą dziś korzystać z efektywnych narzędzi do zarządzania lub ryzykują utratą pozycji na rynku.

Niezwykle istotny jest jednak fakt, że małe i nawet średnie przedsiębiorstwa często nie mogą przeznaczyć znaczących środków na inwestycję w infrastrukturę IT. W takim przypadku konieczne jest poszukiwanie rozwiązań, które przy niewygórowanej cenie oferują szeroki zakres funkcji. Przykładem takiego rozwiązania jest najnowsza wersja Subiekta, oznaczona symbolem GT. Jest to

pakiet do zarządzania sprzedażą i gospodarką magazynową, wyposażony w rozbudowane funkcje raportowania i analityczne. Współpracuje także z dużą grupą urządzeń zewnętrznych, np. z kasami fiskalnymi. Zaprojektowany jest do pracy w sieci, dzięki czemu do centralnej bazy programu dane można wprowadzać z wielu stanowisk sprzedaży.

Oczko w łańcuchu

Subiekt GT

Subiekt jest elementem większej układanki. Potrafi np. elektronicznie przesłać wszystkie dokumenty do programu Rachmistrz, który służy do prowadzenia księgowości.

W nowej wersji przebudowano interfejs użytkownika. Zgodny jest teraz z najnowszymi trendami w zakresie projektowania interfejsów, zaś korzystanie z niego jest znacznie bardziej intuicyjnie niż w poprzednich wersjach tego programu.

Szczególnie podobają się nam funkcje raportowania, które nie sprowadzają się tylko do prostych analiz "kto ile kupił", ale zawierają również moduły pozwalające np. ocenić i prognozować płynność finansową na podstawie znajdujących się w bazie programu faktur zakupu i sprzedaży. Warto również zwrócić uwagę na podstawową funkcjonalność typu CRM, która pozwala lepiej zarządzać kontaktami z klientami.

Niestety, program ma spore wymagania sprzętowe, co wynika z faktu, że wykorzystuje jako mechanizm napędowy bazę danych SQL Server 2000. W komplecie z programem dostajemy darmową wersję tej bazy, która może być wykorzystywana tylko pod warunkiem, że korzysta z niej nie więcej niż 5 użytkowników.

Producent Insert

Informacjehttp://www.insert.pl

Cena 793 zł