Subiekt Sprint - nowy system dla małego handlu

InsERT wprowadza na rynek nowy system dedykowany dla obsługi szybkiej sprzedaży detalicznej. Subiekt Sprint przeznaczony jest dla sklepów jedno- i wielostanowiskowych, placówek samoobsługowych i sieci handlowych. Do końca sierpnia br. obowiązuje promocyjna oferta zakupu licencji nowego systemu.

Według przedstawicieli wrocławskiej firmy Subiekt Sprint pozwala na maksymalne usprawnienie i uproszczenie procesów sprzedaży oraz zarządzanie nimi.

Na nowy system składa się moduł sprzedażowy natywnie obsługujący m.in. drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych i wagi elektroniczne oraz moduł zarządzania pozwalający na kontrolowanie finansów, gospodarki magazynowej i rozliczenia sprzedawców. Nietypowe funkcje Subiekta Sprint to m.in. drukowanie fiskalne bezpośrednio po zeskanowaniu towaru, przyjmowanie płatności w różnych walutach i formach oraz możliwość bieżącego udzielania rabatów i zmiany cen. Oprogramowanie współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT. Możliwy jest m.in. import towarów, kontrahentów, cenników oraz eksport danych o sprzedaży. W ofercie promocyjnej licencja Subiekt Sprint kosztuje 300zł. Normalna cena programu to 400 zł netto.

Czytaj też:

InsERT wprowadza na rynek Navireo

Systemy ERP Comarchu w leasingu EFL

Salesforce oferuje darmowy dostęp do platformy Force.com


Zobacz również