Sukces drużyn i graczy sponsorowanych przez SteelSeries

Gracze sponsorowani przez SteelSeries uzyskiwali doskonałe wyniki w 2011 roku. Do tego są powody aby przewidywać, że rok 2012 będzie równie udany.

Drużyny e-sportowe wspierane przez firmę SteelSeries - producenta profesjonalnego sprzętu do gier, wygrały w 2011 r. ponad 2 mln dolarów. Co więcej, nowy rok zapowiada się być dla graczy równie szczęśliwie. Podczas inauguracji sezonu na turnieju Intel Extreme Masters Global Challenge w Kijowie, drużyna Natus Vincere zajęła pierwszą pozycję w Counter-Strike'u.

Kim Rom, szef marketingu SteelSeries komentuje sezon 2011: eSportowy sezon 2011 ustanowił nowy standard w tej kategorii - poziom graczy i rozgrywek, liczba widzów na imprezach i online, a także wysokość nagród były po prostu niesamowite. Nasze drużyny zdobyły w minionym roku w sumie ponad 2 mln USD. Zainteresowanie e-sportem rośnie błyskawicznie, a kwoty wypisywane na czekach przekazywanych najlepszym graczom tylko to potwierdzają.

Drużyny i zawodnicy wspierani przez SteelSeries to m.in. Natus Vincere, SK Gaming, Fnatic, Evil Geniuses, Tyloo, Toma 'Tsquared' Taylora, Status Quo, vVv Gaming, Team WinFakt!, Copenhagen Wolves, Team Sypher, eSuba, Team Immunity oraz Team FeaR.

Więcej informacji o firmie oraz wspieranych przez nią e-sportowcach znaleźć można na stronie http://steelseries.com