Sukcesja, sezon 4. Kiedy premiera odcinka 1. na HBO Max?

Premiera 4. sezonu "Sukcesji" to jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń roku 2023. Kiedy na HBO Max pojawi się 1. odcinek nowego sezonu? Sprawdzamy datę.

fot. HBO Max

Sukcesja to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali dostępnych na HBO Max – opowieść o toksycznej rodzinie Logana Roya raz ogląda się niemal jak thriller, innym razem jak dramat katastroficzny, a jeszcze innym razem – jak kabaret. Royowie oraz otaczający ich ludzie to zbiorowisko przedziwnych – ale również bogatych i wpływowych – kreatur, które nie raz potrafią wprawić w zaskoczenie. Niestety, ich poczynania będziemy mogli oglądać jeszcze tylko przez jeden sezon, który już wkrótce zagości w sieci.

W 4. sezonie możemy spodziewać się finału desperackiej walki o wpływy toczącej się między dziećmi i krewnymi Logana. Ken, Roman i Shiv czują się zdradzenie i oszukani, podobnie zresztą jak ich ojciec. Greg i Tom postawili wszystko na jedną kartę i oto mają szansę poważnie awansować w świecie Waystar RoyCo. Co jednak zrobi Lukas Matsson? Czy rzeczywiście zostanie następną niepokonanego Logana? I czy głowa rodziny Royów na pewno może mu zaufać?

Zobacz również:

Sukcesja 4 zbiera znakomite recenzje od krytyków filmowych, którzy nazywają ją wybitnym zakończeniem świetnego serialu. Rzeczywiście jest więc na co czekać!

Kiedy premiera odcinka 1.?

Dziennikarze mieli już okazję zobaczyć nowy sezon Sukcesji, kiedy jednak serial będą mogli obejrzeć subskrybenci HBO Max? Pierwszy odcinek 4. sezonu Sukcesji w serwisie pojawi się w poniedziałek, 27 marca 2023 roku – zapewne będzie go można wypatrywać około 3 w nocy czasu polskiego.

Sukcesja, sezon 4. Kiedy premiera odcinka 1. na HBO Max?

fot. HBO Max

Sukcesja 4 – odcinek 1. już na HBO Max! (27.03.2023)

Zgodnie z planem dziś w serwisie HBO Max wystartował 4. sezonu Sukcesji. Odcinek pierwszy nosi wiele mówiący tytuł Potworniccy (The Munsters). Po wydarzeniach z Toskanii i na 48 godzin przed połączeniem z firmą Lukasa Matssona, Logan świętuje swoje urodziny. Tymczasem Kendall, Shiv i Roman wyruszają do Los Angeles, by zrealizować swoje własne plany.

Jeśli jesteście ciekawi, kiedy pojawią się kolejne odcinki serialu, koniecznie zajrzyjcie do naszego tekstu Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

A więcej o nowych sezonie dowiecie się z artykułu Sukcesja, sezon 4. – kiedy premiera na HBO Max? Trailer, obsada i fabuła serialu o rodzinie Royów


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: