Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

Według zachodnich recenzentów czwarty sezon "Sukcesji" jest najbardziej emocjonującym, szalonym i zaskakującym ze wszystkich dotychczasowych. Trudno się z tym nie zgodzić i nie oczekiwać premiery wielkiego finału. Kiedy pojawi się on na platformie HBO Max?

fot. HBO Max

Pożegnanie z Sukcesją

Po trzech pełnych wrażeń sezonach nadszedł czas pożegnania z serialem Jessego Armstronga. Jak bowiem zapowiedzieli twórcy, sezon 4. Sukcesji zwieńczy opowieść o rodzinie Royów i ich biznesowym imperium.

Czego możemy spodziewać się w nowym sezonie? Oczywiście całej masy rodzinnych dramatów, intryg, negocjacji i spisków. Wygląda bowiem na to, że Logan (Brian Cox) postawił na swoim i na czele konglomeratu Waystar RoyCo. stanie jednak Lukas Matsson (Alexander Skarsgård). Oczywiście Ken (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook) i Roman (Kieran Culkin) nie mają zamiaru dać za wygraną i próbują wywalczyć sobie pozycję w szybko zmieniającej się rzeczywistości.

Zobacz również:

Oprócz biznesowych rozgrywek oczywiście nie bez znaczenia będą osobiste dramaty bohaterów. Po wydarzeniach z poprzednich sezonów Kendall jest psychicznym wrakiem, a małżeństwo Shiv i Toma praktycznie się rozpadło i trudno przewidzieć, jak dalej potoczy się ich relacja, od której zależy zresztą przyszłość Toma. Wambsgans i Greg prowadzą ryzykowną grę, Connor wplątuje się w długi, politykę i małżeństwo z Willą, a Roman... cóż, Roman jest po prostu Romanem.

Kiedy na HBO Max pojawi się 4. sezon Sukcesji? Poniżej znajdziecie harmonogram premier wszystkich dziesięciu odcinków.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 1. już na HBO Max (27.03.2023)

Odc. 1. Potworniccy

Nowy Jork. Logan Roy przygotowuje się do obchodów swoich urodzin i przekazania Waystar RoyCo. Lukasowi Matssonowi. Tymczasem Kendall, Shiv i Roman przebywają w Los Angeles, gdzie usiłują pozyskać inwestorów do swojego start-upu. Rodzeństwo postanawia wspólnie kontynuować walkę z ojcem.

Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

fot. HBO Max

Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

fot. HBO Max

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 2. już na HBO Max (03.04.2023)

Odc. 2. Próba

Logan przychodzi do siedziby ATN, by obwieścić swoje plany w związku z przejęciem Waystar RoyCo. przez GoJo i wprawia w przerażenie Grega i Toma. Shiv, Kendall oraz Roman spotykają się z Sandim i Stewem, którzy mają dla nich zaskakujące wieści.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 3. już na HBO Max (10.04.2023)

Odc. 3. Ślub Connora

Nadchodzi czas ślubu Connora i Willi. Na uroczystość zjeżdża rodzeństwo, a najstarszy syn Logana coraz bardziej stresuje się ceremonią i małżeństwem. Tymczasem Logan stara się dopiąć na ostatni guzik transakcję z Matssonem i planuje przetasowania w ATN.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 4. już na HBO Max (17.04.2023)

Odc. 4. Miodowe stany

Kendall, Shiv i Roman próbują poradzić sobie ze śmiercią ojca. Rodzeństwo musi jednak skupić się na kwestiach biznesowych i zawalczyć o swoją pozycję w firmie. Trudna sytuacja, w której się znajdują, nagle komplikuje się jeszcze bardziej.

Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

fot. HBO Max

Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

fot. HBO Max

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 5. już na HBO Max (24.04.2023)

Odc. 5. Lista do odstrzału

Nadchodzi czas domknięcia transakcji z Matssonem. Kendall, Roman i Shiv lecą do Norwegii, by spotkać się twórcą GoJo. Matsson stawia jednak kolejne twarde warunki, a rodzeństwo musi zdecydować, na czym zależy im najbardziej.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 6. już na HBO Max (01.05.2023)

Odc. 6. Living+

W Los Angeles odbywa się Dzień Inwestora. Royowie mają zamiar wykorzystać wydarzenie do ogłoszenia przedsięwzięcia o nazwie Living+, które zaplanował sam Logan. Matsson jest jednak przeciwny temu pomysłowi i stara się rozbić sojusz rodzeństwa.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 7. już na HBO Max (08.05.2023)

Odc. 7. Zlot wyborczy

W wieczór przed wyborami prezydenckimi, w apartamencie Toma i Shiv, Royowie wyprawiają przyjęcie dla politycznych stronników i najważniejszych członków firmy. Kendall i Roman chcą wykorzystać tę okazję do zdobycia poparcia dla swoich planów zablokowania transakcji z Matssonem. Na imprezie pojawia się jednak nieoczekiwany gość.

Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier
Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 8. już na HBO Max (15.05.2023)

Odc. 8. Ameryka decyduje

Trwa wieczór wyborczy, a rodzeństwo Royów jak zwykle rozgrywa swoje interesy. Roman wspiera Menckena, który w przypadku wygranych wyborów ma podejmować decyzje korzystne dla Waystar Royco. Kendall ma jednak mieszane uczucia wobec skrajnie prawicowego kandydata. Shiv lawiruje między braćmi a Matssonem.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 9. już na HBO Max (22.05.2023)

Odc. 9 Kościół i państwo

Nadchodzi dzień pogrzebu Logana. Royowie oraz zaproszeni goście VIP gromadzą się na ceremonii. Tymczasem na ulicach trwają protesty przeciwko zwycięstwu Menckena w wyborach prezydenckich. Roman szykuje się do przemowy, a Shiv przekazuje braciom ważną informację.

Sukcesja, sezon 4. – odcinek 10. już na HBO Max (29.05.2023)

Odc. 10 Z otwartymi oczami

Nadchodzi chwila, w której rozstrzygną się losy Waystar Royco. Kendall stara się pozyskać jak najwięcej stronników, którzy na posiedzeniu zarządu mogą pomóc mu w zablokowaniu transakcji z GoJo. Razem z Shiv wybiera się też w odwiedziny do Caroline – w jej posiadłości na Barbados przebywa także Roman, który stara się pozbierać po swojej porażce.

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: