Sukcesja, sezon 4 – kiedy premiera 10. odcinka? Nadchodzi wielki finał!

Nadchodzi nieuniknione – finał 4. sezonu "Sukcesji" i jednocześnie zakończenie obsypanego nagrodami serialu HBO Max. Kiedy w serwisie pojawi się 10. odcinek serii?

fot. HBO Max

Przedostatni odcinek Sukcesji stworzył rewelacyjną podbudowę pod wielki finał. O ile przez początkowe odcinki sezonu obserwowaliśmy, jak bohaterowie niczym pionki rozstawiają się do gry w szachy, tym razem można śmiało stwierdzić, że wojska ruszyły do ataku. Przeszkodą dla bohaterów nie był nawet pogrzeb Logana – podczas ceremonii w najlepsze trwały biznesowe targi i negocjacje.

Choć po odcinku z wyborami prezydenckimi wydawało się, że w grze o władzę na prowadzenie wysunął się Roman, 9. odcinek brutalnie zweryfikował te przekonania. Nagle silniejszą pozycję w wyścigu zyskał Kendall, który uratował sytuację podczas zrujnowanego przemówienia Romana, a także zaczął zbierać ekipę sojuszników. W ostatniej chwili do ataku przystąpiła jednak Shiv, która razem z Matssonem starała się wkraść w łaski Menckena.

Zobacz również:

  • Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier
  • Sukcesja, sezon 4 – kiedy premiera odcinka 9. na HBO Max?
  • Sukcesja – sezon 5. jednak powstanie? Czy HBO Max planuje spin-off serialu?

I wygląda na to, że Shiv i Matssonowi rzeczywiście udało się zbliżyć do zwycięstwa. Szwedzki przedsiębiorca zawarł z przyszłym prezydentem umowę, która zaowocowała poparciem transakcji między Waystar Royco. a GoJo. Jednak radość Shiv może być przedwczesna: nie jest wcale oczywiste, że Matsson i Mencken zaoferują jej stanowisko CEO, tak jak tego oczekiwała.

Jeśli tak się nie stanie, kto stanie na czele firmy? Osoba z politycznego kręgu Menckena? Tom? A może... Greg?

Kiedy premiera odcinka 10.?

Według harmonogramu 10. odcinek nowego sezonu Sukcesji na HBO Max trafi w poniedziałek, 29 maja 2023 roku. Będzie to finałowy odcinek sezonu kończący cały serial. Walka o władzę w świecie wielkiego biznesu, którą obserwowaliśmy przez 4 sezony, wreszcie zyska rozstrzygnięcie. Zapewne kluczowym elementem odcinka będzie posiedzenie zarządu Waystar Royco., na którym zapadnie decyzja w sprawie sprzedaży firmy.

W oczekiwaniu na wielki finał serialu zajrzyjcie do teasera 10. odcinka:

Sukcesja 4 – odcinek 10. już na HBO Max! (29.05.2023)

Stało się – dziś w serwisie HBO Max pojawił się finałowy odcinek Sukcesji! Nosi on tytuł Z otwartymi oczami i stanowi zakończenie całego serialu. Dowiemy się z niego, kto zostanie nowym CEO Waystar Royco. oraz jak potoczą się losy transakcji z Lukasem Matssonem. Odcinek liczy aż 84 minuty, w czasie których może się zdarzyć wszystko.

Zobacz także: Sukcesja, sezon 4. – kiedy premiera na HBO Max? Trailer, obsada i fabuła serialu o rodzinie Royów


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: