Sukcesja, sezon 4 – kiedy premiera odcinka 9. na HBO Max?

Do zakończenia 4. sezonu "Sukcesji" pozostały jedynie dwa odcinki, a napięcie w serialu sięga zenitu. Kiedy w serwisie HBO Max pojawi się 9. odcinek opowieści o rodzinie Royów?

fot. HBO Max

Ósmy odcinek nowego Sezonu Sukcesji przez twórców uznany został za najbardziej szokujący w całym sezonie. Jego akcja rozgrywała się podczas wyborów prezydenckich, w których Amerykanie mieli dokonać wyboru między ultraprawicowym kandydatem Republikanów Menckenem, a startującym z ramienia Demokratów Jiménezem.

Zgodnie z sojuszem zawartym jeszcze przez Logana, Kendall i Roman zakulisowo wspierali Menckena, manipulując opinią publiczną za pośrednictwem telewizji ATN. Motywacją był dla nich fakt, że w przypadku wygranej republikański kandydat miał pomóc im w zablokowaniu transakcji z Matssonem.

Zobacz również:

Ta umowa była oczywiście nie na rękę Siobhan spiskującej ze szwedzkim przedsiębiorcą. Starała się przekonać Kendalla do wsparcia Jiméneza, który prawdopodobnie nie byłby zbyt chętny do ingerowania w transakcje między korporacjami. Ostatecznie odcinek zakończył się klęską Shiv – jej machinacje wyszły na jaw, a wahający się Kendall zdecydował się poprzeć Menckena, który w efekcie wygrał wybory.

Niemająca nic do stracenia bohaterka postanowiła jednak otwarcie poprzeć Matssona i wypowiedzieć wojnę braciom. Dokąd ją to zaprowadzi?

Kiedy premiera odcinka 9.?

Według harmonogramu 9. odcinek nowego sezonu Sukcesji na HBO Max trafi w poniedziałek, 22 maja 2023 roku. Wiadomo już, że jego akcja będzie rozgrywać się podczas pogrzebu Logana, na którym zgromadzi się nie tylko rodzina, ale najważniejsi przedstawiciele świata politycznego i biznesowego.

Jeśli nie możecie się doczekać kolejnego odcinka serialu, zajrzyjcie do poniższego teasera:

Sukcesja 4 – odcinek 9. już na HBO Max! (22.05.2023)

Zgodnie z planem dziś na platformie HBO Max pojawił się przedostatni odcinek Sukcesji. Nosi on tytuł Kościół i państwo, a jego akcja koncentruje się głównie na pogrzebie Logana. Zjeżdżają na niego nie tylko członkowie rodziny, ale również ważni przedstawiciele świata biznesu i polityki. Podczas ceremonii przemowę ma wygłosić Roman. Tymczasem na ulicach Nowego Jorku trwają protesty przeciwko Menckenowi, który przy wsparciu ATN wygrał wybory prezydenckie.

A jeśli chcecie się dowiedzieć, kiedy pojawią się kolejne odcinki serialu, koniecznie zajrzyjcie do naszego artykułu Sukcesja, sezon 4. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier

A więcej o nowych sezonie dowiecie się z tekstu Sukcesja, sezon 4. – kiedy premiera na HBO Max? Trailer, obsada i fabuła serialu o rodzinie Royów


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: