Sukienka z wbudowanym telefonem komórkowym

Lato powoli się kończy, ale ten pomysł i tak powinien się spodobać większości kobiet, które dzięki niemu mogą odciążyć swoją torebkę. Firma CuteCircuit pokazała światu sukienkę, w którą wbudowano telefon komórkowy.

Wariactwo? Może i tak. Nikomu nie potrzebny gadżet? Prawdopodobnie. Lubimy jednak kreatywne pomysły, więc postanowiliśmy napisać kilka słów na temat M-Dress. W sukienkę wykonaną z materiału przypominającego jedwab, wbudowano minimalistyczną wersję telefonu komórkowego. Dlaczego minimalistyczną? Ponieważ nie posiada on ani wyświetlacza, ani klawiatury.

Producent M-Dress informuje, że dzięki sukience możemy odbierać wszystkie rozmowy przychodzące i dzwonić na jeden wybrany przez nas numer. Kartę SIM ukryto tu w metce. Kiedy zaś, ktoś do nas zadzwoni, wystarczy przyłożyć nadgarstek do ucha, by odebrać rozmowę (w rękaw wbudowany został miniaturowy mikrofon i głośnik). Po opuszczeniu ręki rozmowa zostanie przerwana.

Zobacz również:

  • Asystent Google traci funkcje na wybranych urządzeniach!
  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]

Jak więc widać, konstrukcja nie jest jeszcze dopracowana w stu procentach, ale doceniamy starania ludzi z CuteCircuit. Kiedy już dopracują M-Dress, proponujemy, by zabrali się za połączenie "małej czarnej" z netbookiem.