Summer Game Fest - sprawdź, gdzie oglądać. Harmonogram transmisji

Summer Game Fest - wielki festiwal dla graczy rozpocznie się już dzisiaj wydarzeniem Summer Game Fest Kick Off Live. Sprawdź, co, jak i gdzie oglądać. Mamy dla was kompletny harmonogram transmisji.


Summer Game Fest to inicjatywa zapoczątkowana przez wpływowego dziennikarza branżowego Geoffa Keighley'a. Pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbyła się w zeszłym roku, a teraz pora na jego kontynuację. Warto podkreślić, że Summer Game Fest 2021 to nie jedna impreza, a raczej szereg konferencji i wydarzeń związanych z branżą gier, które swoje miejsce mają w okresie wakacyjnym. Pełen harmonogram transmisji i wydarzeń związanych z Summer Game Fest znajdziecie poniżej.

Summer Game Fest 2021 - harmonogram transmisji

Summer Game Fest Kick Off Live – 10 czerwca

Summer Game Fest - sprawdź, gdzie oglądać. Harmonogram transmisji

Tegoroczny Summer Game Fest rozpocznie się od wydarzenia Summer Game Fest Kick Off Live, czyli blisko dwugodzinnej konferencji, którą poprowadzi sam Geoff Keighley. Możemy liczyć na premierowe pokazy niezapowiedzianych jeszcze gier, jak również na nowe materiały z tytułów, które dopiero mają trafić do sprzedaży.

  • Data i godzina: Czwartek, 10 czerwca 2021 r., godzina 20:00
  • Gdzie oglądać: Summer Game Fest Kick Off Live będzie transmitowany na żywo na oficjalnie stronie wydarzenia.

Koch Primetime – 11 czerwca

Summer Game Fest - sprawdź, gdzie oglądać. Harmonogram transmisji

Koch Media jest spółką matką Deep Silver, która posiada studia stojące za takimi grami jak Saints Row, Dead Island, TimeSplitters czy Kingdom Come Deliverance. Podczas tego specjalnego wydarzenia z całą pewnością możemy liczyć na prezentacje nowych gier. Najmocniej spekuluje się o Dead Island 2, Kingdom Come 2 oraz nowym Saints Row.

  • Data i godzina: Piątek, 11 czerwca 2021 r., godzina 21:00
  • Gdzie oglądać: Koch Primetime będzie transmitowany na żywo w serwisach Twitch i na oficjalnie stronie wydarzenia.

E3 2021 – 12 – 15 czerwca

Summer Game Fest - sprawdź, gdzie oglądać. Harmonogram transmisji

W dniach od 12 do 15 czerwca odbędą się największe targi gier na świecie – E3 2021. W tym roku w wyjątkowej formie, bowiem dostępne tylko online. Podczas nich zobaczymy prezentacje nowych gier od czołowych producentów jak: Microsoft, Ubisoft, Capcom, Bethesda, Square Enix czy Gearbox Software. Pełen harmonogram transmisji E3 2021 i informacje o tym, czego możemy się spodziewać znajdziecie tutaj.

Steam Next Fest – 16 – 22 czerwca

Summer Game Fest - sprawdź, gdzie oglądać. Harmonogram transmisji

Steam Next Fest jest przemianowaną wersją Steam Game Festival, a jego tematyka będzie dość podobna. Możecie zatem liczyć na mnóstwo livestreamów od poszczególnych deweloperów i "setki" wersji demonstracyjnych gier, którymi będzie można się cieszyć przez całe sześć dni imprezy.

  • Data i godzina: Środa, 16 czerwca 2021 r. do wtorku, 22 czerwca
  • Gdzie oglądać: Steam Next Fest będzie transmitowany na żywo na oficjalnie stronie wydarzenia.

EA Play Live – 22 lipca

Summer Game Fest - sprawdź, gdzie oglądać. Harmonogram transmisji

EA Play Live to własny pokaz gier amerykańskiego producenta - Electronic Arts. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 22 lipca w formie transmisji online. Czego możemy się spodziewać? Z całą pewnością nowych materiałów z zaprezentowanego niedawno Battlefield 2042, oprócz tego po cichu liczymy na pierwszy obszerny pokaz Dragon Age 4 i może pierwsze wieści o nowym Mass Effect. W portfolio producenta są jeszcze takie marki jak FIFA, Apex Legends, Star Wars Jedi: Fallen Order czy The Sims, więc na nudę nie powinniśmy narzekać.

  • Data i godzina: Czwartek, 22 lipca 2021 r., godzina – jeszcze nie ogłoszono
  • Gdzie oglądać: EA Play Live będzie transmitowane na żywo w serwisie YouTube.