Super Talent: pamięci dla graczy

Firma Super Talent Technology wprowadziła do swojej oferty nowy 4-gigabajtowy zestaw pamięci DDR2 pracujących z częstotliwością 800 MHz. Zdaniem producenta, T800UX4GC5 powinien szczególnie zainteresować osoby planujące zbudować wydajną maszynę do grania.

W skład zestawu Dual Channel T800UX4GC5 wchodzą dwa niebuforowane moduły DDR2 pracujące z częstotliwością 800 MHz przy ustawieniach 5-5-5-15 (CAS-TRCD-TRP-TRAS). Kości, które zostały objęte dożywotnią gwarancją, pracują z napięciem zasilającym na poziomie 2,1 V. Oczywiście producent nie zapomniał też o zastosowaniu odpowiedniego chłodzenia, które zapewniają aluminiowe radiatory w niebieskim kolorze.

Super Talent: pamięci dla graczy

T800UX4GC5

"Zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla osób używających komputerów pracujących pod kontrolą pamięciożernych systemów Windows XP x64 i Windows Vista Ultimate. Korzystając z dwóch zestawów mogą one rozbudować pamięć operacyjną do 8 GB"$ - mówi Joe James z Super Talent Technology.

Zestaw T800UX4GC5, który testowano na płytach Asusa (P5WD2 oraz P5B Deluxe), trafi do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu - w cenie 438 USD.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.