Super screeny z UT 2004!

Zapraszamy do obejrzenia kilku screenów ze spodziewanej pod koniec tego roku gry UT 2004 (więcej w kolejnym numerze magazynu GameStar) –trzy z nich macie okazję oglądać jako pierwsi w Polsce! Unreal Tournament 2004 trafi do sklepów z największym jak do tej pory w historii serii zestawem nowych map obejmujących m.in. 20 przeznaczonych do istniejących już trybów rozgrywki, oraz kilka stworzonych przez Digital Extremes poziomów przeznaczonych specjalnie dla hardcorowych graczy.

Unreal Tournament 2004 będzie miał przebudowany interfejs oraz specjalny system głosowania, dzięki któremu gracze będą mogli wybierać najlepsze mody i mapy oraz usuwać z rozgrywek graczy sprawiających kłopoty. W grze wprowadzono również system umożliwiający negocjację przez klany warunków rozgrywek.

Ponadto najnowsza odsłona gry będzie wzbogacona o dwa nowe tryby rozgrywki: Assault Mode i Onslaught Mode. Pierwszy z nich zorientowany na rozgrywkę w trybie gry pojedynczej oferuje graczom możliwość walki na lądzie, w kosmosie i w powietrzu na sześciu ciekawych mapach. Natomiast Onslaught Mode przeznaczony jest do rozgrywek w trybie gry wieloosobowej, i oferuje dziewięć zupełnie nowych map, na których znajdziecie sporo nowych rodzajów broni (m.in. pajęcze miny – na jednym ze screenów).

W grze wprowadzono również opcje "Live voice chat", umożliwiającą komunikowanie się z innymi graczami po przez LAN i Internet za pomocą zestawu słuchawkowego z mikrofonem. Dzięki tej opcji na podstawie słyszanych w słuchawkach odgłosów gracze będą w stanie zlokalizować pozycje swoich przeciwników.

Super screeny z UT 2004!

Super screeny z UT 2004!

Super screeny z UT 2004!

Super screeny z UT 2004!

Super screeny z UT 2004!

Super screeny z UT 2004!