SuperSeller bogatsze o dwa tytuły i promocję z MP3

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o trzech pierwszych tytułach w nowej odsłonie serii SuperSeller, a już znamy dwa kolejne. Do grona gier, które rozpoczną nową jakość produktów od Cenegi dołączyły właśnie Blitzkrieg 2 oraz Imperial Glory.

SuperSeller bogatsze o dwa tytuły i promocję z MP3
Blitzkrieg II to epicka strategia czasu rzeczywistego, umieszczona w realiach drugiej wojny światowej.

Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata - cztery kampanie przedstawiają wydarzenia z perspektywy ZSRR, Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec.

Dzięki doświadczeniu, zdobytemu przy tworzeniu poprzednich części serii, specjaliści ze studia Nival odtworzyli bitwy na gigantyczną skalę z niespotykaną dotąd wiernością.

Nowy silnik graficzny i dynamiczne opcje taktyczne pozwalają graczowi na wcielenie się w dowódcę na krwawych polach bitew drugiej wojny światowej.

SuperSeller bogatsze o dwa tytuły i promocję z MP3
Imperial Glory to jedna z najbardziej zaawansowanych gier strategicznych wszech czasów, przygotowana przez specjalistów ze studia Pyro, odpowiedzialnych między innymi za bestsellerową serię Commandos.

Wybierz jedną z pięciu potęg XIX-wiecznej Europy i poprowadź ją zarówno pod względem militarnym, jak i ekonomicznym. Tocz zapierające dech w piersiach walki na lądzie i morzu, w pełnych trzech wymiarach. Stań na czele własnego mocarstwa i poprowadź je do imperialnej chwały!

Na potrzeby wydania Imperial Glory w serii Super$eller, polska wersja została znacznie poprawiona w stosunku do premierowego wydania.

SuperSeller bogatsze o dwa tytuły i promocję z MP3
To nie koniec atrakcji. Od 15 września, tylko w salonach sieci EMPIK, przy zakupie dwóch dowolnych gier z serii SuperSeller, dostaniecie nowoczesny odtwarzacz MP3 Vanquish FM R firmy Pentagram.

Odtwarzacz MP3 wyposażony jest w 256 MB do przenoszenia danych (Pendrive), a dodatkowo posiada funkcjonalność radia i dyktafonu.

Oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów w salonach sieci EMPIK. Pozostali klienci, przy zakupie dwóch dowolnych gier z serii, otrzymają trzeci, wybrany przez siebie tytuł za darmo.

Więcej informacji o następnych tytułach oraz kolejnych atrakcjach związanych z premierą 15 września (konkursy, promocje) zostanie podanych już wkrótce.