SuperSeller - nowe tytuły wkrótce

W najbliższą środę w sprzedaży pojawią się kolejne tytuły z odnowionej serii SuperSeller, w ramach której pojawią się najlepiej sprzedające się tytuły z katalogu wydawniczego firmy Cenega Poland.

Zapowiadany na środę 13 lipca pakiet nowych tytułów w serii obejmuje następujące gry: "Codename Panzers: Faza Pierwsza", "Prince of Persia: Piaski Czasu", "Operation Flashpoint: Edycja Platynowa", "Far Cry edycja DVD" oraz "Twierdza: Krzyżowiec".

W ramach serii SuperSeller pojawi się również gra fabularna "Sacred Plus" z soundtrackiem w wersji MP3, strategia "Kozacy Antologia" wraz z dodatkami "Europejskie Boje", "Sztuka Wojny" i "Powrót na Wojnę" oraz "Rainbow Six 3: Złota edycja DVD" z dodatkami "Raven Shield" i "Athena Sword".

Wszystkie wyżej wymienione gry zostaną wydane w polskich wersjach językowych i będą miały zaimplementowane wszystkie wydane dotychczas patche i dodatki. W pudełkach z grami znajdziemy również obszerne instrukcje, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Każda z gier kosztuje tylko 49,90 zł.


Zobacz również