Superman wraca do gry

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym aby wcielić się w postać kultowego super-bohatera, już wkrótce wasze marzenia mogą się ziścić. Wszystko dzięki pracy programistów studia Tiburon, należącego do Electronic Arts. Ekipa jak dotychczas znana jest w doskonałej serii Madden NFL.

Superman wraca do gry
Tytuł pod oryginalną nazwą występuje jako Superman Returns: The Videogame i początkowo miał pojawić się wraz z premierą kinową. Nie udało się, ale gracze mogą mieć nadzieję, że w zamian otrzymają produkt najwyższej klasy.

Sama gra znacząco różni się od filmu. Owszem, znajduje się tutaj wiele wspólnych elementów fabuły czy akcji, jednak gra (jak to gra) daje znacznie więcej możliwości. Co więcej, w wersji komputerowej znajdziecie więcej niż w filmie nawiązań do pierwowzoru - komiksu.

Superman wraca do gry
Twórcy stwierdzili, że tytuł pozwoli doświadczyć emocji swobodnego latania nad ogromnym miastem i zabawy nadprzyrodzonymi mocami. Naturalnie wszystko w imię obrony ludzkości.

Kluczowym elementem rozgrywki jest konieczność dbania o to, aby podczas waszych ewolucji nie zaszkodzić niewinnym mieszkańcom. Dodatkowym utrudnieniem będzie wskaźnik wytrzymałości ,który maleje po każdym użyciu super-mocy. Jeśli osiągnie "zero" - bohater będzie przez jakiś czas bezużyteczny.

Po więcej informacji zapraszamy pod ten adres. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii, wszystkie pochodzą z konsoli Xbox 360.