Supermarkety online na Androidzie, czyli zrób zakupy ze smartfona

W Polsce funkcjonuje już wiele supermarketów online pozwalających na zamówienie towaru prosto do domu. Tylko kilka z nich jednak pozwala na wybranie potrzebnych produktów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Przedstawiamy trzy programy do Androida do robienia zakupów w polskich internetowych sklepach spożywczych.

W naszym kraju działa już wiele sklepów spożywczych, które pozwalają kupić online jedzenie i inne produkty. Nie potrzeba nawet ruszać się sprzed komputera, a przy pewnej dozie samozaparcia można dokonać zamówienia za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tabletu wykorzystując mobilną przeglądarkę. Posiadacze smartfonów mogą też skorzystać z dedykowanych aplikacji.

Jednym z takich sklepów jest Alma24.pl. W ofercie tego sklepu można znaleźć ponad 20 tys. artykułów i następnie zamówić ich dostawę pod wybrany adres. W ofercie można wyszczególnić produkty żywnościowe, chemiczne oraz kosmetyki. Dostawa produktów jest bezpłatna w wybranych terminach przy zamówieniach powyżej 50 zł, a sklep funkcjonuje na terenie 15 aglomeracji w Polsce.

Kolejnym sklepem, który warto brać pod uwagę, jest Frisco. To kolejny supermarket, który umożliwia wirtualne zakupy żywności, artykułów chemicznych oraz kosmetyków. Klienci mogą wybierać z tysięcy produktów znajdujących się w ofercie, a także tworzyć bezpośrednio w aplikacji wirtualną listę zakupów, a produkty można dodawać do niej poprzez skanowanie kodów kreskowych.

Trzecią propozycją jest Tesco Ezakupy, czyli aplikacja mobilna pozwalająca zamawiać produkty w popularnej sieci sklepów. Podobnie jak inne aplikacje tego typu umożliwia zamówienie artykułów w olbrzymiej bazy prosto do domu, skanowanie kodów kreskowych posiadanych w domu produktów i tworzenie własnej listy zakupów.