Supersilny projektor Mitsubishi

Na polski rynek trafił już nowy model projektora multimedialnego firmy Mitsubishi z serii Manta, oznaczonego symbolem XL5950U. Urządzenie dysponuje imponującą siłą światła – 4700 ANSI lumenów.

Supersilny projektor Mitsubishi
Zdaniem producenta, Mitsubishi XL5950U "MANTA" to pierwszy projektor instalacyjny wyposażony w alarm antykradzieżowy z czujnikiem ruchu. Alarm jest wbudowany w pokrywę panelu z podłączeniami. Jest aktywizowany wciśnięciem jednego klawisza. Jeśli po jego włączeniu urządzenie zostanie poruszone, projektor uruchamia sygnał alarmowy o natężeniu 120 dB - wystarczająco dużym, by zwrócić uwagę obsługi i spłoszyć złodzieja.

Projektor Mitsubishi XL5950U jest przeznaczony przede wszystkim do prezentacji prowadzonych w dużych salach – generuje strumień światła o sile 4700 ANSI lumenów. Obraz uzyskiwany jest z wykorzystaniem 3 polisilikonowych paneli 1,3 cala. Rozdzielczość natywna projektora to 1024 x 768 pikseli. Kontrast o współczynniku 600:1 i zgodność ze standardem sRGB zapewniają wysoką jakość i wierność odwzorowania kolorów. Technologia 3D CineView skutecznie redukuje zakłócenia i migotanie obrazu. Elektrycznie kontrolowany zoom i pełna korekta efektu trapezowego sprawiają, że to profesjonalne urządzenie jest niezwykle łatwe w eksploatacji. Producent wyposażył projektor w 5-watowe głośniki stereo, które wyłączają się automatycznie gdy zostaje podłączony zewnętrzny układ nagłaśniający. Mitsubishi XL5950U jest w 100% kompatybilny z technologią ProjectorView Networking, umożliwiającą zdalną kontrolę pracy urządzenia. Natężenie hałasu generowanego podczas pracy nie przekracza 36 dB, po przejściu w tryb ekonomiczny wynosi zaledwie 30 dB, co sprawia, że w dużych salach projektor jest praktycznie niesłyszalny.

Mitsubishi XL5950U pozwala uzyskać obraz o przekątnej od 60 do 300 cali. Urządzenie oferuje pełną elastyczność montażu. Dodatkowo projektor jest dostępny także w wersji XL5950LU, pozbawionej obiektywu. To oferta dla klientów, którzy stawiają układowi optycznemu specyficzne wymagania i chcą wybrać obiektyw z katalogu akcesoriów dodatkowych.

Projektor jest objęty 36-miesięczną gwarancją. Jego cena netto wynosi 9725 Euro. Wersja XL5950LU (bez obiektywu) kosztuje 8955 Euro. Mitsubishi XL5950U i XL5950LU są dostępne w ofercie firmy AVC.

Więcej informacji:

http://www.avc.com.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: