Supreme Ruler 2010 ma już wydawcę

Strategy First zostanie wydawcą interesującej gry strategicznej ze studia BattleGoat, której akcja będzie się toczyć w niedalekiej przyszłości.

Supreme Ruler 2010 jest strategią czasu rzeczywistego, rozgrywaną w nowej politycznej rzeczywistości jaka zaistniała po wielu dotkliwych kryzysach, mających miejsce w latach 2004-2010. Z mapy świata znikają największe mocarstwa i organizacje międzynarodowe, odrębność narodowa stała się fikcją a istniejące do tej pory państwa zostały zastąpione przez ekonomiczne lub militarne regiony. Nad wszystkim czuwa ogromna organizacja międzynarodowa - World Market, która powstała z popiołów ONZ.

Głównym zadaniem w grze jest rozwinięcie własnego państwa do statusu supermocarstwa. Mapy w Supreme Ruler 2010, na których będziemy prowadzić rozgrywkę zostały wykonane z wielką dokładnością na podstawie zdjęć satelitarnych. Gra może być rozgrywana również turowo, a do dyspozycji graczy w trybie gry pojedynczej zostanie oddanych 60 różnych scenariuszy i ponad 200 różnych lokacji początkowych. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce będzie mogło wziąć udział 16 -u graczy.

Premiera gry planowana jest na trzeci kwartał przyszłego roku.