Surface Book 3 - kolejny certyfikat potwierdza mocną specyfikację

Surface Book 3 powinien wejść na rynek w przeciągu kilku tygodni, a od jakiegoś czasu z różnych miejsc przeciekają do sieci informacje o jego specyfikacji. Dzisiaj kolejna - z Energy Star.

Surface Book 3 ma być sprzedawany w edycjach 13 i 15", a każdą wersję będzie napędzać do działania procesor Intel 10. generacji. Microsoft zapowiada różne warianty, w tym jeden oferujący 32GB RAM. Różnorodność ma sprawić, że laptopem zainteresują się zarówno zwykli użytkownicy, jak i profesjonaliści. Dzisiaj w sieci znalazł się certyfikat, przyznany rodzinie tych laptopów przez Energy Star. Zdradza on, że wariant 15" to procesor Intel Core i7, taktowany podstawowo na 1,3 GHz, a cztery rdzenie fizyczne sugerują przedstawiciela linii Ice Lake. Może być to zatem Ice Lake Core i7-1065G7. Za grafikę w wersji 15" będą odpowiadać karty graficzne Nvidia - niestety, nie mamy bliższych informacji na ten temat.

Surface Book 3 - kolejny certyfikat potwierdza mocną specyfikację

Drugi certyfikat dotyczy modelu 13" - tutaj widzimy także ten sam procesor i możliwość obsługi do 32GB RAM. Jednak inne źródła podają, że ta mniejsza wersja ma otrzymać na wyposażeniu karty graficzne GeForce GTX 1650 Max-Q lub GTX 1660 Ti Max-Q. Z pewnością wpłynie to na różnicę w cenie pomiędzy modelami 13 a 15" - która i tak z pewnością będzie dość wysoka.

Źródło: WindowsLatest